DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky a šéfcensor Ústavu pro studium totalitních režimů Jaroslav Čvančara varují: citovat jakékoli texty z tohoto blogu způsobuje vážné nebezpečí trestního stíhání! Četba na vlastní nebezpečí!

25. 10. 2008

Google Maps

Minulý týden doplnila společnost Google do svých map nové podklady získané od brněnské společnosti Geodis, pokrývající celou Českou republiku, takže nyní je k disposici Praha v rozlišení 10 cm/pixel a ostatní, pragocentristicky řečeno, méně důležité části území, v rozlišení 20 cm/pixel. Zajímavý je pohled např. na SAM site u Slaného: jestliže jsme dosud měli za to, že transportéry před RFE nejsou věrnou visitkou české armády, stav protiletecké raketové základny, jejímž primárním úkolem je chránit před leteckým útokem hlavní město, příliš neuklidní.

7 komentářů :

 1. u Slaného ... jejímž primárním úkolem je chránit hlavní město před leteckým útokem od západu.

  OdpovědětVymazat
 2. Letectvo útočící od východu, pokud by se snad odvážilo, zničí nejpozději jednotky protivzdušné obrany dislokované západně od Brna.

  OdpovědětVymazat
 3. Pokud chcete vidět instalaci, o které nevím, k čemu slouží, tak je zde, na letišti v Čáslavi. Vypadá to jako grid pasivního radiolokátoru, ale absolutně nerozumím tomu, proč jsou tam ty betonové cestičky.

  OdpovědětVymazat
 4. pane Pecina
  obavam se ze jste mimo:-)
  Zeptam se Vam, ma ve vesnici jmenem Chotusice, ktera je prilehla k letisti pritele -sberatele fandu a clena autoklubu auto-veteranu a Ti tam kazdorocne poradaji vystavy a aukce.
  Prilozeny odkaz to potvrzuje:-)
  Pred lety rikal(kdyz tu byl v Klokanii na navsteve) ze to poradali na louce ci na poli, ale pak rekl neco jako uz jsme to "vylepsili"
  Takze Veteran bazar.... cha cha cha

  http://www.oldtimer.cz/veteranbazar/burzy.asp

  OdpovědětVymazat
 5. http://www.oldtimer.cz/veteranbazar/burzy.asp

  jeste jednou
  "Veteranbazar Chotusice"
  nema s letistem NIC spolecneho:-)

  OdpovědětVymazat
 6. That explains it, jak by řekl Lt. Columbo. Díky!

  OdpovědětVymazat
 7. A přece ne: velmi podobná věc je nedaleko od Chrudimi. Zdá se to být spojeno spíš se zemědělskou výrobou než s armádou nebo s prodejem aut, rozhodně jsou tam úplně stejné plechové stavby.

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.