DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky a šéfcensor Ústavu pro studium totalitních režimů Jaroslav Čvančara varují: citovat jakékoli texty z tohoto blogu způsobuje vážné nebezpečí trestního stíhání! Četba na vlastní nebezpečí!

4. 1. 2009

Hučín žaluje Hradílka

Kausa přelepovaných plakátů senátorského kandidáta Vladimíra Hučína se přece jen dostává k soudu i v řízení o ochranu osobnosti. V. Hučín žaluje bývalého mluvčího Charty 77 a ministra vnitra Tomáše Hradílka a požaduje po něm relutární satisfakci ve výši 500 000 Kč. Proces rozhodně bude stát za to: uvidíme, zda staří kamarádi, v čele s BISkou, nechají Hradílka, mouřenína, který posloužil a může jít, "ve štychu", anebo zda mu na náhradu nákladů prohraného sporu aspoň přispějí.

Texty žalobou napadených článků v Lidovkách:
 1. Narcis Hučín zneužívá demokracii (LN 23. 7. 2007)
 2. Ve svém kritickém postoji k Hučínovi jsem se utvrdil (LN 2. 8. 2007)

4 komentáře :

 1. A jeje, zrůdička se přeškolila na jiný druh terorismu:)

  OdpovědětVymazat
 2. Zase se zmůžete jen na plivance, Kapitáne, ale když máte dodat důkazy, ukáže se, že jedna paní povídala…

  OdpovědětVymazat
 3. Už jsem to tu někde ventiloval, kdybych zjistil, že si můj soused skladoval výbušniny vedle mýho plotu, kde jsme se před tím všichni včetně děcek pohybovali, ujišťuji vás, že už by žádnou žalobu nepodepsal. Celkem jsem slyšel reference na jeho osobu z místa jeho bydliště, pro mne dostačující.

  Mělo by se s ním zacházet, jako s každým jiným teroristou.

  OdpovědětVymazat
 4. Co je je proti komunistům, kteří z vás každoročně na 1. máje udělali kašpara s mávátkem, zakázali vám jezdit do 90 % států světa a vaši životní úroveň snížili na zlomek toho, co by odpovídalo možnostem země. A navíc, Hučínovi nikdy nic doma nevybouchlo, a i kdyby, pro své účely využíval tak malých množství trhaviny, že by tím významně nepoškodil ani ten plot (ostatně, pokud vím, neskladoval výbušniny v garáži, ale ve sklepě pod domem).

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.