DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky a šéfcensor Ústavu pro studium totalitních režimů Jaroslav Čvančara varují: citovat jakékoli texty z tohoto blogu způsobuje vážné nebezpečí trestního stíhání! Četba na vlastní nebezpečí!

6. 4. 2009

Občane, máš smůlu: ministr právní názor NSS nesdílí

Nikoli v zákonné lhůtě 15 dnů, ale po více než třech měsících rozhodl ministr vnitra o mém rozkladu. Jak je z tohoto pozoruhodného dokumentu patrné, Nejvyšší správní soud sice vyslovil na otázku, která je rozhodnutím řešena, zcela jednoznačný názor, ale ministr tento názor nesdílí a proto rozklad zamítl.

Myslím, že by se NSS měl stydět: nejdřív opakovaně rozhodoval tak špatně, že se jeho názorem nemohl řídit Městský soud v Praze, a teď dokonce je jeho judikatura nepoužitelná pro samotného pana ministra!

Aktualisováno.
Po důkladném zvážení jsem se rozhodl, že ač je teprve začátek měsíce, neuvěřitelné správní rozhodnutí ministra vnitra bude stěží čím překonáno, a proto uděluji panu ministrovi cenu Osel měsíce za duben 2009, s právem nosit oslí uši ve tvaru paragrafů, jež jsou, jako obvykle, k převzetí na adrese tohoto blogu.

Rozumí se samo sebou, že proti rozhodnutí podávám správní žalobu.

Žádné komentáře :

Okomentovat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.