DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky a šéfcensor Ústavu pro studium totalitních režimů Jaroslav Čvančara varují: citovat jakékoli texty z tohoto blogu způsobuje vážné nebezpečí trestního stíhání! Četba na vlastní nebezpečí!

13. 5. 2009

Rvi se, Mirku!

Jako začátek konce ODS v podobě, jak ji známe, mi připadá dnešní meeting na Václavském náměstí, uspořádaný v režii a stylu vyznavačů "Pravdy a Lásky". Proč si to myslím? To je prosté: lidé nejsou pitomci a pokud ODS volili, činili tak právě u vědomí a v reakci na faleš pražského intelektuálského prostředí, s nímž se nedokázali (a vesměs ani nechtěli) identifikovat. Spojení Topolánek+P&L bude dalším ze série "polibků smrti", vyjádřením přízně, jež se ukázala lethální již pro celou plejádu politických stran a iniciativ. Pokud si toto vedení ODS neuvědomí, strana padne – a upřímně, v takovém případě jí nebude škoda.

3 komentáře :

 1. Tož mně to přišlo spíš jako návrat ke kořenům, "dávání pac", s matkou čtoucí dopis syna a nezbytnou Lucií Bílou -- akorát že Mirek neni Václav a drama se opakuje jako fraška.

  OdpovědětVymazat
 2. Cože? Bílá desertovala k Topolánkovi? Měl jsem za to, že má víc rozumu! :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Přesně to co Jonáš jsem chtěl říct.

  Ať má Bílá rozumu kolik chce, srdíčko bude vždycky širší :-))

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.