DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky a šéfcensor Ústavu pro studium totalitních režimů Jaroslav Čvančara varují: citovat jakékoli texty z tohoto blogu způsobuje vážné nebezpečí trestního stíhání! Četba na vlastní nebezpečí!

25. 6. 2009

Kurdský podvodník Uzunoglu neplatil ani za telefon

Zjistit to lze z katastru nemovitostí, kam byl doručen již druhý exekuční příkaz na prodej Kurdových nemovitostí. Dluh ve výši necelých 40 tisíc korun narostl s úroky na téměř dvě stě tisíc.

O tom, že MUDr. Uzunuglu, vydávající se za oběť české justice, neplatí za právní (ani jiné) služby, jsme psali zde. V pořadí druhá exekuce na jeho majetek znamená, že nyní může kterýkoli věřitel podat návrh na zahájení insolvenčního řízení. Stejně jako v předchozím případě není neplacení důsledkem špatné finanční situace dlužníka, ale prostého zvyku: Kurd totiž koncem loňského roku získal za neoprávněné trestní stíhání od České republiky přes pět milionů korun náhrady.

A copak na to Jaromír Štětina, velký Kurdův ochránce a přítel? Patrně nic, přece by si patentně čestný senátor nedělal hlavu s nějakými fakty!

Žádné komentáře :

Okomentovat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.