DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky a šéfcensor Ústavu pro studium totalitních režimů Jaroslav Čvančara varují: citovat jakékoli texty z tohoto blogu způsobuje vážné nebezpečí trestního stíhání! Četba na vlastní nebezpečí!

1. 1. 2010

Novoroční změny na tomto blogu

Jakožto konservativní člověk samozřejmě vím, že každá změna je ex definitione změnou k horšímu, a tak jsem novoroční reformu pojal minimalisticky: blok odkazů na další zajímavé blogy jsem posunul na prominentní posici a vyřadil z něj dvě položky – Christabelin blog O právu a jiných sladkostech, jehož úroveň je horší, než jsem se, zařazuje jej, domníval, a blog Malého čtenáře, jenž v polovině loňského roku zemřel (blog, Malý čtenář byl virtuálně viděn ještě začátkem prosince).

V letošním roce se pokusím psát o trochu širším okruhu themat, čímž se blog vrátí ke svým počátkům. Mějte, prosím, pochopení, nebude-li se mi to vždy dařit: jako pro každého introverta je pro mě každý blogpost traumatickým prožitkem a výsledkem těžkého, vysilující vnitřního souboje sebekritické a grafomanické složky mé osobnosti, a to tím víc, čím osobnější je námět blogpostu. Proto mi držte palce!

1 komentář :

  1. Rád čtu vaše příspěvky a doufám, že v psaní budete pokračovat. Díky :-)

    OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.