DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky a šéfcensor Ústavu pro studium totalitních režimů Jaroslav Čvančara varují: citovat jakékoli texty z tohoto blogu způsobuje vážné nebezpečí trestního stíhání! Četba na vlastní nebezpečí!

12. 2. 2010

Statistika

Bohumil Doležal na svém blogu poukazuje na zajímavý paradox: zatímco podle průzkumu agentury Factum Inventio (příhodný název: fakta si vymýšlejí) pociťuje k Židům antipathie (eufemisticky vyjádřeno nechce je za souseda) jen 18 % Čechů, ve vztahu k Israelcům je to celých 40 %.

Je to pozoruhodný úspěch antisemitské propagandy levicových mainstreamových medií, jež dokázala stvořit mythickou bytost, Israelce, rozuměj monstrum, které s krví podlitýma očima vraždí po desítkách nevinné Palestince (což, jak by průzkum jistě ukázal, není z hlediska neobliby to samé jako Arab). A zatímco Židé nám vadí jen trochu, Israelce nemůžeme ani vystát, jelikož jsou to vesměs hrubí násilníci a vrazi palestinských neviňátek.

Docela by mne zajímalo, kolik bylo za posledních 50 let palestinských obětí (včítaje v to i sebevražedné atentátníky), a o kolik to bylo méně než počet Němců, které jsme my, mírumilovní a jemní Češi, dokázali pozabíjet během pár měsíců po poslední válce…

7 komentářů :

 1. Není to tím, že Žid je ten chudák, co ho za války zplynovali Němci, kdežto Izraelec je ten macho, co před několika lety přicestoval ze SSSR, a teď v uniformě IDF (Izraelských obranných sil) háže fosforové bomby na civilisty v největším současném open-air koncentráku na světě?

  OdpovědětVymazat
 2. Taky mám ten pocit jako Stan. Není Žid jako Žid. Spíš mne překvapuje, že při obdivu a lásce Čechů k Israeli a k jeho "chlapáckým" řešením problémů, které sám způsobuje, je ten rozdíl tak velký.

  OdpovědětVymazat
 3. Myslim, ze Israel vadi zvlaste tem neschopnym knouralkum , kterym Israel nastavuje zrcadlo a tim poukazuje na jejich selhani.
  Kdyby se Israel ridil rady techto pseudo-humanitarnich tvoru a jednal podle utopickych predstav lidi sedicich v bezpeci pocitace, pak by uz davno neexistoval.

  OdpovědětVymazat
 4. Mám na to podobný názor.

  Zvlášť dobře znějí tyto rady od Čechů, kteří v minulosti řešili daleko menší problém genocidou.

  OdpovědětVymazat
 5. A já už se při čtení začal bát, že se nedočkám sudetské notičky ...

  OdpovědětVymazat
 6. A já už se při čtení začal bát, že se nedočkám sudetské notičky ......ano to svědomí že anonyme!?

  OdpovědětVymazat
 7. příspěvek č. 5 jsem psal já - gogo

  Pan Pecina nějak změnil způsob vyplňování identity, tak jsem se stal anonymem. Snad jsem tím nikomu nezkazil den :-)

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.