DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky a šéfcensor Ústavu pro studium totalitních režimů Jaroslav Čvančara varují: citovat jakékoli texty z tohoto blogu způsobuje vážné nebezpečí trestního stíhání! Četba na vlastní nebezpečí!

12. 3. 2010

Reklama

Soutěž o nejpitomější reklamní kampaň roku má prvního vážného favorita: pražský magistrát nechal polepit veřejné plochy plakáty s nápisy Půjčuješ si? Zaplatíš!, patrně v domění, že normální je opak, totiž že tvé dluhy zaplatí někdo jiný. Ne že by sub specie způsobu řešení světové ekonomické recese občané nemohli získat dojem, že dluhy má skutečně platit někdo jiný, než kdo je nadělal, ale přece jen bych očekával od reklamy poněkud smysluplnější sdělení.

Hned na druhém místě jsou billboardy s Jiřím Paroubkem, který slibuje, že do r. 2013 sníží tempo zadlužování na polovinu. To je tedy bomba: jen bych rád věděl, zda se podle programu sociální demokracie ještě někdy obnoví vyrovnaný státní rozpočet, anebo jestli naše děti mají nedobrovolně přebírat další a další miliardy našich dluhů donekonečna.

10 komentářů :

 1. A co říkáte na "OpenCard – nejlevnější karta v ČR"?

  OdpovědětVymazat
 2. Čtvrtníček? Tuhle jsem zatím nezaznamenal, ale pokládám ji za velmi zdařilou!

  OdpovědětVymazat
 3. Kdepak - to je reklama magistratu..

  OdpovědětVymazat
 4. Dnes jsem se po městě pečlivě rozhlížel, a nějaké takové jsem skutečně zaznamenal, ale troubosní text panem Y. zmíněný nikoli. Zdá se mi prostě nemožné, že by někdo měl tu odvahu dělat z lidí voly tak primitivním způsobem.

  OdpovědětVymazat
 5. je to u nadrazi praha - liben, krizovatka podebradska a k zizkovu.. napis hlasa "opencard - nejlevnejsi karta pro vice sluzeb" pokud pojedu kolem znovu, zkusim udelat fotku.

  OdpovědětVymazat
 6. Tenhle?

  http://www.outsidermedia.cz/Zpravy-z-politiky-II-1.aspx

  OdpovědětVymazat
 7. Jo, to je ono. Kdepak Čtvrtníček...leda by šlo o nějaký fór...neudělal dokonce právě on už něco podobného?

  OdpovědětVymazat
 8. Evidentně se blíží volby: dnes jsem spatřil billboard s Topolánkem a nápisem "Myslí i za vás" – absolutně neumím určit, jestli ho nechala vylepit ODS, ČSSD nebo Čtvrtníček. Život a humor koaguloval.

  OdpovědětVymazat
 9. Copak, že ta kampaň je pitomá, ale už (nejméně) od pondělí na inzerovaném www.dluhy.obcanskeporadny.cz řádí turečtí hackeři a nikdo si toho patrně ani nevšiml.

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.