DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky a šéfcensor Ústavu pro studium totalitních režimů Jaroslav Čvančara varují: citovat jakékoli texty z tohoto blogu způsobuje vážné nebezpečí trestního stíhání! Četba na vlastní nebezpečí!

13. 6. 2010

Policisté zabili na služebně dalšího člověka

Jinak bohužel zprávu ČTK interpretovat nelze. Smyšlenka, kterou se vrazi v uniformách pokusili svůj zločin zakrýt, je tak průhledná, že dává vzpomenout na lidový humor ve stylu a pak mě ještě několikrát udeřil bradou do sevřené pěsti.

O oddělení téměr nekonečně shovívavé inspekce od resortu ministerstva vnitra se v posledních letech hovoří stále častěji, a smrt dalšího člověka během policejní detence by snad mohla být příslovečnou poslední kapkou, která tento proces odstartuje.

1 komentář :

  1. Je to hrozne. Avsak, ze se policejni slozky nazvajem kryji je sice odsouzenihodne, zaroven ale pochopitelne. Ano, CR potrebuje nezavisly dozor nad policii jako sul! Z ceho se mi ale doopravdy zveda zaludek, je tendencni, pro-statni informovani ceskych medii o smrti toho cloveka. Napriklad reportaz CT v Udalostech toho dne mi zpusobila mimoradnou nevolnost. Kdyby se to stalo za komunismu, snad by za to mohli i generalni tajemnik a prezident. Ale vzhledem k tomu, ze mame demokraturu, byl to jiste protistatni zivel, jehoz zivot nema zadnou cenu. A ktery si to zaslouzil! Vzdyt na policejni sluzebnu se slusny clovek nedostane...
    jg

    OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.