DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky a šéfcensor Ústavu pro studium totalitních režimů Jaroslav Čvančara varují: citovat jakékoli texty z tohoto blogu způsobuje vážné nebezpečí trestního stíhání! Četba na vlastní nebezpečí!

22. 10. 2010

Nerozumím Jaromíru Štětinovi

Zastavme spojenectví KSČM a ODS, volá Jaromír Štětina a jeho příznivci. Tomu příliš nerozumím: jestliže komunistická strana vyzvala své voliče, aby podpořili ve druhém kole senátních voleb toho ze dvou kandidátů, který neusiluje o rozpuštění jejich strany, je to z jejich strany naprosto logické a racionální jednání.

Ostatně soudím, že Jaromír Štětina bude přesvědčivě znovu zvolen: lidé už od pravěku upřednostňují Dichtung před Wahrheit a J. Štětina dokáže o domnělé vlastní velikosti hovořit tak tklivě jako málokdo jiný. A upřímně řečeno, přestože s jeho snahou zakázat KSČM nesouhlasím, při výběru, který voliči v jeho obvodu měli, bych ho tentokrát volil taky.

5 komentářů :

 1. Páne bože je to bída zde v tomto ráji českém.Jestli to vúbec někdy bude lepší?

  OdpovědětVymazat
 2. Možná lepší nevolit nikoho, když je výběr jaký je...

  OdpovědětVymazat
 3. Nevím, čemu chcete rozumět: Štětina přece nikoho neobviňoval z absence logiky či racionality. Naopak sám zcela podle jejich principů apeloval na voliče, pro něž je rozhodujícím kritériem chuť zakazovat, že z tohoto hlediska stojí KSČM na stejné straně jako ODS, která koneckonců proti její existenci nic nemá, a on že jejich preferencím vyhovuje mnohem lépe.

  OdpovědětVymazat
 4. V 1 kole bych volil Lédla. Kandiduje sice za komunisty ale je člen SDS což je mne osobně docela sympatická strana. V II kole nejspíš nikoho :-)

  Dale Cooper

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.