DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky a šéfcensor Ústavu pro studium totalitních režimů Jaroslav Čvančara varují: citovat jakékoli texty z tohoto blogu způsobuje vážné nebezpečí trestního stíhání! Četba na vlastní nebezpečí!

11. 10. 2010

Slepecké holi k narozeninám

Právě před dvěma lety jsem se rozhodl opustit – dotud ještě kolaborativní – blog Guye Peterse Lucerna Wikipedie a udělat se pro sebe. A protože mé nadšení vydrželo, po nedávném pátém výročí encyklopedického projektu Iuridictum mohu spolu se svými čtenáři oslavit další malé jubileum.

Na Slepecké holi jsem dosud publikoval 379 postů, což mne spolu se 188 posty na jejím výhonku jménem Παραγραφος, vyrašivším poté, co jsem thematickou šíři blogu shledal v květnu loňského roku nezvladatelnou, kvalifikuje s produkcí 0,78 postu za den mezi přední české grafomany.

Nejvyšší pocty se blogu dostalo v květnu 2009, kdy náměstek karlovarského primátora na můj i jeho účet prohlásil: Je to individuum, které se snaží jen zviditelnit tím, že městům dělá problémy. Jeho internetové stránky mluví za vše.

Nechť tedy Hůl vzkvétá a zdárně se rozvíjí!

8 komentářů :

 1. To komentoval exekuci kvůli neposkytnutí informace?
  Popravdě řečeno, jakkoliv jsem se tetelil radostí, že na papaláše někdo našel bič, metoda mi to přišla naprosto zvěrská a mimózní. Asi jako by mi hrozila exekuce majetku pro nedostavení se k podání vysvětlení.

  Jinak samozřejmě blahopřeji k narozeninám.

  OdpovědětVymazat
 2. Ta methoda je určitě mimosní, ale v tom tkví její půvab. Od té doby si žádný povinný subjekt, minimálně vůči mně, přistoupit k poskytnutí informací tak laxně nedovolil, dokonce jen zcela výjimečně jsem musel sáhnout k odvolání.

  OdpovědětVymazat
 3. Gratuluji. Váš blog je zcela jistě přínosem nejen pro mně.

  OdpovědětVymazat
 4. Připojuji se ke gratulantům, ať Vám vydrží chuť to psát.

  OdpovědětVymazat
 5. Poněkud opožděně taktéž gratuluji a držím palce do dalších let.

  A případně doufám, že se sejdeme v jedné cele.

  OdpovědětVymazat
 6. Teda pane Pecino, dnes dochází na Vaše slova (z posledních voleb). Vylučovací metodou jsem procházel dnes volební lístky a poté, co jsem s odporem odhodil všechny ty exkrementy jako KSČM nebo MUDr. Richard Sequens, zůstali mi už jen Vámi oblíbení monarchisté.

  OdpovědětVymazat
 7. Leon Kreutzfeld18. října 2010 13:31

  Tak Vam i Holi preju vsechno nejlepsi do budoucnosti, je to zajimavy blog.

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.