DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky a šéfcensor Ústavu pro studium totalitních režimů Jaroslav Čvančara varují: citovat jakékoli texty z tohoto blogu způsobuje vážné nebezpečí trestního stíhání! Četba na vlastní nebezpečí!

5. 2. 2011

Vladimír Hučín továrníkem

Že se to chystá, vím už nejméně rok, takže to pro mne nebylo žádné překvapení: Vladimír Hučín zdědil po vloni zemřelém podnikateli Karlu Zejdovi obchodní podíl v přerovské společnosti KAZETO, významném tuzemském výrobci kufrů.

Společnosti se ekonomicky dlouhodobě příliš nedaří, není to tedy žádné velké terno. Přesto se vyrojily zaručené zvěsti o tom, že Hučín Zejdu, který se údajně měl zaplést s StB a Hučín měl disponovat ohledně této spolupráce exklusivními dokumenty, vydíral. To je však nepříliš věrohodné, kdyby takové dokumenty existovaly, Hučín by byl prvním, proti komu by je jeho nepřátelé z BIS a z ČSSD – ještě za Zejdova života – použili.

Co mi však působí velké zadostiučinění, je bezmoc a zloba levicových diskutérů na různých debatních forech. Přirozeně: nic přece nedokáže způsobit českému levičákovi takové utrpení jako bohatství a úspěch druhého!

23 komentářů :

 1. Zejda se „údajně měl zaplést s StB“?
  Měl? To znamená, že ho k tomu někdo nabádal, ale on to, chlapík statečný, neudělal?

  OdpovědětVymazat
 2. To nevím, jeho spis jsem neviděl.

  OdpovědětVymazat
 3. >Přirozeně: nic přece nedokáže způsobit českému levičákovi takové utrpení jako bohatství a úspěch druhého!

  No, nejde ani tak o závist, jako strach před šílencem a teroristou. Zjistit, že můj soused má na druhé straně plotu muniční sklad, těžko by to rozchodil.

  Hučín má poprvé v životě příležitost být užitečný. Uvidíme, jak zvládne přechod terorismu k obyčejné práci.

  OdpovědětVymazat
 4. Mám takový dojem, poručíku, že když my dva jsme se za peníze dělnické třídy vzdělávali v mathematice a fysice, Hučín si osvojoval pracovní návyky v Minkovicích pod dohledem jistého Vondrušky, takže takový šok to pro něj nebude.

  OdpovědětVymazat
 5. Nezlobte se pane Pecino, ale tentokrát jste vedle jak ta jedle. Pana Zejdu nevydíral Hučín, ale StB. Jak pan Zejda tak pan Hučín o tom několikrát naprosto otevřeně hovořili. Prosím, než něco napíšete, seznamte se blíže s fakty, není to na škodu. Takhle se můžete zařadit akorát po bok těch, kdo (snad ve Vašem případě omylem) kydají na Hučína hnůj.

  OdpovědětVymazat
 6. Anonyme,
  Vám nedochází smysl těchto vět?:
  "Přesto se vyrojily zaručené zvěsti o tom, že Hučín Zejdu, který se údajně měl zaplést s StB a Hučín měl disponovat ohledně této spolupráce exklusivními dokumenty, vydíral. To je však nepříliš věrohodné, kdyby takové dokumenty existovaly, Hučín by byl prvním, proti komu by je jeho nepřátelé z BIS a z ČSSD – ještě za Zejdova života – použili."?

  Takhle se můžete akorát zařadit po bok těch, kteří se živí novinařinou.

  OdpovědětVymazat
 7. Starý pane, já se o Hučína poměrně dost zajímám, ale jak to napsal pan Pecina, to je poprvé, kdy jsem nějaké takové nehorázné tvrzení zaregistroval. Jak známo, pomluvu je možno rozšiřovat různými způsoby, nejefektivěji však tak, aby jako pomluva nevypadala.
  Samozřejmě že můžu operovat i s logikou - proč by někdo, kdo byl vydírán, odkazoval cokoli svému vydírateli - ale to už pan Pecina nepodotkl.

  OdpovědětVymazat
 8. Pcha. A pak si mne nekdo dovoli napsat, ze nerozumim psanemu textu.

  OdpovědětVymazat
 9. Což o to, vydírat lze i posmrtně, třeba tím, že pokud vydíraný vyděračovi neodkáže majetek, kompromitující dokumenty se objeví na veřejnosti. Ale nemám žádný důvod myslet si, že to tak bylo, domnívám se, že jsou to všechno pomluvy ze závisti.

  O tuto věc se příliš nezajímám, vím, že tam nějaká složitější hra mezi Zejdou, Hučínem a StB byla, jaká přesně, nevím.

  OdpovědětVymazat
 10. Ad: "O tuto věc se příliš nezajímám, vím, že tam nějaká složitější hra mezi Zejdou, Hučínem a StB byla. . ."
  To je ale korektní novinařina, jak vystřižená z učednických let autora v desinformačních Britských listech.
  Co kdyby pan Pecina uvedl zdroj spekulací o údajném vydírání Karla Zejdy?
  Nebo šlo jen o to šplouchnout bahnem po Vl.Hučínovi?
  Pak by pan Pecina mohl říct, proč šplouchá bahnem? Kdo ho k tomu motivuje?

  OdpovědětVymazat
 11. Chováte se jako psychopath, anonyme, navíc nemáte ani dost odvahy se podepsat. Nemíním se touto věcí dál zabývat, nestojíte mi za to.

  OdpovědětVymazat
 12. V této věci se vede nějaký soud a měl by to zastupovat JUDr. Hulík. Je to však nějaké tajné. Prý tam nikoho nechtěli pustit.
  Albert

  OdpovědětVymazat
 13. Proti Hučínovi vyzkoušejí všechno. A v této věci využijí i Šinágla, který jim dělá užitečného idiota. Ostatně to se už ukázalo.
  Lenka

  OdpovědětVymazat
 14. Proti Hučínovi vyzkoušejí všechno. A v této věci využijí i Šinágla, který jim dělá užitečného idiota. Ostatně to se už ukázalo.

  S tím tak úplně nesouhlasím. To o vydírání Zejdy je zjevně pomluva, ale když se Šinágl zeptal, jak to tedy s ním a s StB bylo, odpovědí mu bylo hysterické řvaní ve stylu KPV.

  Vztah mnohých antikomunistů k Hučínovi má, obávám se, charakter Kultu Sv. Vladimíra.

  OdpovědětVymazat
 15. Rusové říkají: Slyšel jsem že mu ukradli kožich. Nebo že on ukradl kožich? to je jedno, zkrátka byla řeč o něm a o ukradeném kožiše

  OdpovědětVymazat
 16. Ale stejně je s tím komikem Šináglem prča. Ovšem fakt je ten, že Hučín ty zbraně a výbušniny před r.89 používal. A to už legrace není vážení !!!

  OdpovědětVymazat
 17. KOMUNISTE PO 89 ZADNE TOVARNY NEMAJI--NEBO MAJI

  OdpovědětVymazat
 18. Vážení, po několika měsících moderátorské pasivity jsem sáhl ke smazání dvou příspěvků, a prosím všechny zúčastněné, aby diskutovali slušně, přece nechceme, aby to tady za chvíli vypadalo jako v iDnes, Neviditelném psu nebo v jiném elitním internetovém periodiku!

  OdpovědětVymazat
 19. No, nezapomněl jste smazat i poslední tři anonymní? Ne že by tam byly nějaké extra vulgarity, ale číst se to taky nedá?
  :o)

  OdpovědětVymazat
 20. JaB - anonyme ze 6.2 - Pan Pecina nepíše, co vy špatně chápete- Zejdu samozřejmě vydírala StB , Pecina není vedle, jak ta jedle - vedle jste vy

  OdpovědětVymazat
 21. JaB -- že Šinágl nadělá dost kopanců, je dnes již známo, jeho psaní je nutno prověřovat a brát velmi opatrně, jináč můžete skončit s ostudou. Proto se ani nedivím, že na něj někdo místo odpovědi řval. Stejně by mě zajímalo, jaká byla otázka a kdo na něj údajně řval.

  OdpovědětVymazat
 22. Proto se ani nedivím, že na něj někdo místo odpovědi řval.

  To dělali i komunisté.

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.