DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky a šéfcensor Ústavu pro studium totalitních režimů Jaroslav Čvančara varují: citovat jakékoli texty z tohoto blogu způsobuje vážné nebezpečí trestního stíhání! Četba na vlastní nebezpečí!

26. 4. 2011

Řád ozubeného kola na TV Nova

Řád ozubeného kola se očividně stává fenomenem: dnes o něm odvysílala reportáž Televise Nova, pojímajíc ji způsobem, který budí vážné pochybnosti o mentální kondici a kognitivních schopnostech jejích redaktorů.

Protože, jak známo, media působí jako přirozený zesilovač lidské hlouposti, nelze vůbec predikovat, do jak obludné dimense důsledky této recese nakonec narostou a zda ve finále i s Jeho Velkoozubeností neskončíme před soudem s obviněním z trestného činu přípravy státního převratu, neboť je zřejmé, že zvolit si jako symbol náboženské společnosti ozubené kolo nemůže k ničemu jinému než k podkopání základů demokratického právního řádu směřovat!

Zde je to v plné kráse:

39 komentářů :

 1. Přesně tak. Nějak mi zrní monitor, tak jsem na notebooku v sousedním pokoji hledal pomoc a byl jsem při tom nucen poslouchat tuhle reportáž. Vrcholné dílo. Do 'neonacistů' se hned pustí, ale zajímalo by mě, jestli byla též reportáž o nebezpečnosti zneužívání náboženských shromáždění vzhledem ke svobodě slova, jako třeba v Krupce. Tipuji si, že ne :) a nedivil bych se, kdyby na tuto reportáž navazovala další, tentokrát o přípravách neonacistického pochodu na prvního máje... nesmíme přitom zapomenout na hrdinské legitimní spolčení BRNOblokuje :)

  OdpovědětVymazat
 2. Tak se zdá, že už vás mediocvoci definitvně zařadili. Teď z toho dobou těžko couvat, udělali by si docela ostudu:) To jste si dovolili hodně, vystřelit si mocných tupců.

  Při té reportáži, jsem celou dobu marně čekal, že se tomu někdo z redaktorů začne smát a řekne, že je dobrý fór. Marně. Opravdu jsem zvědav, jak daleko jsou schopni zajít.

  OdpovědětVymazat
 3. Týý vole! To je teda maso!! Miroslav Mareš je expert na extremism??? No to potěš koště!

  Skoro mne mrzí, že se jakožto pravoslavný křesťan členem Řádu stát nemohu. Pouze v případě, kdyby mi stanovy povolily vyšší stupeň loyality vůči Přesvaté Trojici a Její církvi na zemi; má loyalita vůči Jeho Velkoozubenosti by pak byla z řádu sympathií a společensko-politické solidarity.

  A zcela mimo kontext: z toho Vidima mám stejný pocit jako z Geerta Wilderse - jako by na mě sáhla smrt.

  OdpovědětVymazat
 4. No, ten svazák a člen světlých lemplů se tak má k tomu co vyjadřovat ...

  OdpovědětVymazat
 5. Jestlipak nedostanete časem také Nobelovu cenu míru, i když po Arafatovi - za terorismus a Obamovi - za nic, tedy za řeči, už není o co stát.

  Jedna organizace , dokonce z roku 1919, nositel Nobelovy ceny míru, už ozubené kolo v symbolu má. A ČSR/ČR je od počátku členem. Akorát je to kolo roztripartitizováno.

  OdpovědětVymazat
 6. Leon Kreutzfeld26. dubna 2011 23:52

  Sodoma Gomora, kat liba odsouzence.

  OdpovědětVymazat
 7. Jen tak mimochodem, nezkouseli disidenti (jejich odpurci nazyvani jako tzv. extremiste) jit cestou neohlasovani normalnich (nenabozenskych) shromazdeni? Pokud se nepletu, neohlaseni neni duvodem pro rozehnani policejnimi hrdiny... Cili v podstate se shromazdeni nahlasovat nemuseji. Mylim se?

  jg

  OdpovědětVymazat
 8. To není zcela přesné. Konat neohlášenou demonstraci je přestupkem proti právu shromažďovacímu, a i když rozpuštěna může být jen v případě, že by mohla být zakázána, není to vhodná cesta.

  OdpovědětVymazat
 9. Skoro mne mrzí, že se jakožto pravoslavný křesťan členem Řádu stát nemohu.

  Přimluvím se za tebe u Jeho Velkoozubenosti, rozhodně by bylo předností, kdybys nám při pastorační cestě do NL poskytoval tlumočnické služby: kdykoli na mne promluví Holanďan, mám nutkavý pocit, že si ze mě dělá legraci a mluví vlastně německy asi tak, jako kdysi Jozef Króner jako strýc Pagáč ve Slovácku mluvil česky. Takže by snadno mohlo dojít k diplomatickému incidentu s nedozírnými následky pro pověst Řádu, jak jistě chápeš.

  No a pokud by ses osvědčil, apoštolská nunciatura Řádu v NL je, myslím, zatím neobsazena…

  OdpovědětVymazat
 10. Tak jako tito naši na slovo vzatí odborníci a vyjevení reportéři byli naposledy nervosní zákazníci supermarketu Český sen. Jen zírám.:o)

  Oldřich

  OdpovědětVymazat
 11. Dle mě je tu podobnost (nejen loga) s http://www.rotary2240.org/

  Commura

  OdpovědětVymazat
 12. Dle mě je tu podobnost (nejen loga) s http://www.rotary2240.org/

  Ano, ale jak správně uvádíte, jen dle Vás... :o)

  Velmistr

  OdpovědětVymazat
 13. To je prostě jen důsledek toho, že Řád existuje od nepaměti a jeho základní koncepty se staly universální a vstoupily již dávno do všeobecného podvědomí. Takže nedivme se, když symbol Řádu uvidíme např. na obecním znaku nebo logu výrobního závodu.

  OdpovědětVymazat
 14. Taky s mezinárodní organizací práce :) www.ilo.org, založené 1919. Třeba taky dostanete Nobelovu cenu míru.

  Vážný

  OdpovědětVymazat
 15. nelze vůbec predikovat, do jak obludné dimense důsledky této recese nakonec narostou a zda ve finále i s Jeho Velkoozubeností neskončíme před soudem

  Já bych Ti to skoro přál! Musí Ti být přece jasné, jaký motor pohání blbost českých novinářů v německých mediích na území ČR. Nemyslím si sice, že by to nějak oslabilo Tvou neochvějnou podporu Israele, ale možná by Tě to donutilo přehodnotit svůj názor na jejich lobby v politických systémech zde nebo v USA a na jejich mravenčí práci, se kterou postupně tyto systémy ovládají. Neboť Ti musí být jasné, že kdybys založil Řád srpu a kladiva či obnovil Řád křížovníků s červenou hvězdou, nikoho by nikdy nenapadlo obvinit Tě z nějaké skryté podpory kommunismu.

  OdpovědětVymazat
 16. A ty myslíš, že Israel může za to, že mu lidi jako Fischer lezou do zadku?

  OdpovědětVymazat
 17. Ještě jednou: nemluvím o Israeli, ale o jeho lobby.

  OdpovědětVymazat
 18. Neni vam trapne mazat prispevky o Cirkvi Piseckych, ktera byla ustanovena z podobnych duvodu jiz pred 10ti lety a jejiz svate poslani jenom kopirujete?

  OdpovědětVymazat
 19. Není. Smazal jsem váš osobní útok. Tady diskutujeme, neurážíme se.

  OdpovědětVymazat
 20. Lobby? Ta mi začne vadit, až jejím přičiněním schopného Čecha nahradí neschopný Žid.

  OdpovědětVymazat
 21. Omlouvam se za pravdive komentare. Ve svetle zdejsi cenzury vas tedy laskave pozadam o vymazani VSECH mych komentaru. Ucelove mazani tech, ktere vam nevoni je skutecna prasarna a ja vam slibuji, ze vas jiz svymi fakty, ktere pokladate za urazky obtezovat nebudu.

  OdpovědětVymazat
 22. To se, pane Pecino, stane již brzy, a to na postu v této zemi nejvyšším.

  OdpovědětVymazat
 23. TP: zatím Ti díky ní basa hrozí opravdu jenom potenciálně. Až se zostří boj za demokracii, můžeš v tom lochu skončit, když blbý a snaživý Čech bude plnit přání schopného lobbyisty. Pak už Ti asi vadit začne. Proto bych Ti to skoro přál, jak jsem napsal.

  OdpovědětVymazat
 24. Pánové, to jsou argumenty "jen počkej, až…", tím byste se snižovali na úroveň Tydlitátové.

  OdpovědětVymazat
 25. Pánové, to jsou argumenty "jen počkej, až…", tím byste se snižovali na úroveň Tydlitátové.

  Čekat můžeš až na konkrétní postih, až staneš před soudem. Ale situace, která k tomu vede, už tady je. Opakuji, za propagaci rudé hvězdy bys neměl problémy žádné, za propagaci ozubeného kola ses dostal do televise jakožto záludný exponent extremismu. Tato "protinacistická" hysterie medií je způsobena tlakem nejrůznějších židovských lobby, na "protikommunistickou" hysterii netlačí nikdo, snad jen Šinágl...

  OdpovědětVymazat
 26. Člověče, kdyby ti Židé nebyli, musel by sis je vymyslet!

  OdpovědětVymazat
 27. TP: přestaň tydlitátovat a odpověz: byl bys stejně vláčen medii, kdybys založil Řád srpu a kladiva? A co nebo kdo způsobil, že teď jsi, zatímco onde bys nebyl? Je to jasné jako facka! Stačí to přiznat, tydlitátování je zcela bezúčelné!

  OdpovědětVymazat
 28. Řitní alpinismus představitelů českého establishmentu a přidružených "elit", ostatně historicky téměř jejich genetický rys. Stejně euforicky milovali (druhově) stejní lidé v 50. a 60. letech Sovětský svaz, stejně obdivovali ve 30. letech Masaryka a Beneše (a na počátku 90. let Havla, Klause, Dybu et cons.), a stejně nadšeně polezou do zadku komunikoliv, koho svým zbabělostním radarem identifikují jako mocného.

  OdpovědětVymazat
 29. Tož pane Pecino, Kroner (správný tvar příjmení, což jsem donedávna také nevěděl) mluvil ve Slovácku slováckým nářečím, ani to mu ale moc nešlo.

  Co se týče Řádu, vaše regule jsou příliš striktní a vzhledem k tomu, že se hlásím k ŘKC, nemohu se s vámi ozubit. Ozubeným věncům i pouhým pastorkům však přeji zdar!

  OdpovědětVymazat
 30. polezou do zadku komunikoliv, koho svým zbabělostním radarem identifikují jako mocného.

  A je to venku!! :-)) Zbabělostní radar se nemýlí. Mýlí se naprogrammovaný intelektuál.

  OdpovědětVymazat
 31. To je příšerné! Lidé se můžou scházet jak se jim zlíbí a nemusí to hlásit na SNB! Ale my už s nimi zatočíme. Hezky po našem. Po bolševicku!

  OdpovědětVymazat
 32. TP: tyhlety jsem si taky vymyslel? O řitní alpinism českých journalistů se zde nejedná.

  OdpovědětVymazat
 33. Tam někomu straší ve věži. Nedělal bych z toho dalekosáhlé závěry. Daleko důležitější zprávou je, že paní Věra po několika měsících připustila hodnocení článku nižší než 10 – možná si ho udělila sama.

  OdpovědětVymazat
 34. Nedělal bych z toho dalekosáhlé závěry.
  To chápu. Ty uděláš teprve tehdy, až Tě opravdu vsadí do lochu!...:-(

  OdpovědětVymazat
 35. Do budoucnosti pohlížím optimisticky: že mě zavřou, je už mnoho let jasné, jedinou otázkou je, kdy a za co to bude.

  OdpovědětVymazat
 36. Nu, rekla bych, ze za odhaleni pochybne minulosti soudruzek mate jiste u klanu velky vroubek, pane Pecino, a to minim uplne vazne..

  Na druhou stranu. zivot na hrane je jiste zajimavejsi, ze..Vydrzte jeste par let, alespon do duchodu, potom muzete ve vezeni zacit novou karieru kriminalnika. Neco jako ve filmu Shawshank Redemtion, podle romanu S.Kinga..V nem se nevinne odsouzeny vrah Andy vetre do prizne vrchniho zkorumpovaneho zalarnika zkrze sve pravnicke znalosti a vedle usnadneni vezenskeho zivota pak nejen zbohatne, ale ziska i touzenou svobodu.
  Vy navic muzete pri vykonu trestu vytvaret propagacni bannery pro internetove stranky Ministerstva Vnitra("Chytni lotra"), zalozit poradnu pro zhrzene blondynky ("Nikdo me nema rad")nebo konkurencni web R.O.K.,("Rad mlynskeho kola").
  Infinitivni moznosti...:-)

  OdpovědětVymazat
 37. Daleko důležitější zprávou je, že paní Věra po několika měsících připustila hodnocení článku nižší než 10
  Ano, taky jsem si toho všimnul a velice mne to překvapilo. Řekl bych, že tu nízkou známku udělil někdo intelligentnější z její družiny, např. Kostlán, který si uvědomil kontraproduktivnost jejího počínání. Jenže paranoie se účinně čelit nedá, cf. paralely Židů ze Skokie ohledně jejich situace s Německem 1930s.

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.