DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky a šéfcensor Ústavu pro studium totalitních režimů Jaroslav Čvančara varují: citovat jakékoli texty z tohoto blogu způsobuje vážné nebezpečí trestního stíhání! Četba na vlastní nebezpečí!

22. 6. 2011

Dvě (umírněně) dobré zprávy od Městského soudu v Praze

První je, že Městský soud v Praze vyhověl naší žádosti o osvobození od soudního poplatku (faktem ale je, že kdyby to neudělal, poplatek bych zaplatil), druhá, že v senátu není ani jeden bývalý komunista, takže se nebudeme zdržovat sporem o podjatost.

Špatná zpráva je nicméně přítomna také, a to, že senát městského soudu 5 A patří mezi ty nejméně kompetentní, ba dalo by se říct, že kdyby hloupost nadnášela, museli by pro JUDr. Pechovou strop nad jejím křeslem velmi bytelně vypolstrovat. Prostor pro další příjemná překvapení je tedy velmi široký.

5 komentářů :

 1. Příjemné překvapení.

  Mimochodem, neznamená to, že vás osvobodila od poplatků, implicitně i to, že uznává vaši subjektivitu, což je přece jádro sporu?

  OdpovědětVymazat
 2. Bohužel nikoli, procesní subjektivita je širší než hmotněprávní.

  OdpovědětVymazat
 3. Dobrý den, opravdu nerozumím Vaši strategii. O soudkyni, která teprve bude rozhodovat o Vaší žalobě, veřejně prohlásíte, že je svým způsobem hloupá. Je to z Vaší strany záměr, aby se soudkyně nad sebou zamyslela a řádně se následně zabývala Vaší věci a např. rozhodnutí řádně odůvodnila, nebo se podáváním žalob pouze bavíte :-)
  T. Moláček

  OdpovědětVymazat
 4. Zamyšlení se nad sebou asi nehrozí, ale reálně v tomto řízení neočekávám úspěch, protože to by městský soud musel připustit, že se dosavadní judikatuře mýlil. Vyloučená věc. Spor "naostro" začíná až u NSS.

  OdpovědětVymazat
 5. Vazeny TP ,
  to se Vam to bojuje kdyz soudy v CR maji Kocourkovskou uroven:-(
  cha cha cha
  soudci v CR

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.