DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky a šéfcensor Ústavu pro studium totalitních režimů Jaroslav Čvančara varují: citovat jakékoli texty z tohoto blogu způsobuje vážné nebezpečí trestního stíhání! Četba na vlastní nebezpečí!

25. 11. 2011

Vystoupil jsem z Konservativní strany

Aby informace nezapadla v aktualisaci mého posledního Deníčku, opakuji ji i zde: dnes v odpoledních hodinách jsem po sedmi letech resignoval na členství v Konservativní straně. Chtěl jsem v ní provozovat konservativní politiku, která je v souladu s mým přesvědčením, leč ta se v ní nekoná.

14 komentářů :

 1. A já jsem zrovna do jiné strany vstoupil a chtěl se "chlubit"

  OdpovědětVymazat
 2. Yamato: do které?? Jsem celé ucho!

  OdpovědětVymazat
 3. TP: to je zásadové rozhodnutí, gratuluji! Sice se sedmiletým zpožděním, ale lépe než nikdy!

  OdpovědětVymazat
 4. Vaše resignace je neplatná, TP. Omylem jste totiž vystoupil z Konservativní strany, ne z Konzervativní strany. Doufám, že jste do té Konservativní strany aspoň vstoupil, jinak by na ni mohlo padnout podezření, že sbírá mrtvé duše. Natož jestli neexistuje - fiktivní člen opuštějící fiktivní stranu, do které nikdy nevstoupil... Ó hrůzo. Na druhou stranu, jestli (v analogii k nejlepším článkům) není nejlepší taková strana, která nikdy nevznikla? Kdyby taková neexistující strana získala dostatek neexistujících členů, byla by pak volitelnou - a koho jiného volit, než ty nejlepší?

  OdpovědětVymazat
 5. jestli ... není nejlepší taková strana, která nikdy nevznikla?
  Samozřejmě! Jsem jejím neexistujícím členem prakticky od narození. Pro náš neexistující program hlasují neexistující voliči v neexistujících volbách, které pokaždé vyhrajeme!

  OdpovědětVymazat
 6. Starý pane, podle § 37 odst. 3 ObčZ platí, že právní úkon není neplatný pro chyby v psaní a počtech, je-li jeho význam nepochybný. A maiori ad minus, nezpůsobuje-li neplatnost chyba v psaní, tím méně ji může způsobovat alternativní orthografie.

  OdpovědětVymazat
 7. Inu, místo konservativní strany šlo vždycky o neokonZervativní stranu, jak o tom svědčí již pokleslá orthografie jejího názvu.

  OdpovědětVymazat
 8. Vodník: Svobodní. Poprvé, co jsem nejen že vstoupil, ale vůbec i uvažoval o vstupu. Snad nebudu litovat - vzhledem k šancím na nějaké vyšší volební zisky asi hned tak ne :-)

  OdpovědětVymazat
 9. To jste tedy udělal hluboce nekonzervativní čin. Seriál straníkův deníček, to zpravodajství o revolučních událostech v konzervativní straně, mi bude chybět:)

  OdpovědětVymazat
 10. Hluboce se mýlíte, pane TP. Jak podotkl GP, Vy jste byl ve skutečnosti v NeoKonzervativní straně. Tudíž jistě uznáte, že nejde o pouhý překlep či othografický problém. Konservativní strana je něco zcela jiného, zejména z Vodníkova antinominalistického hlediska.

  A proto navrhuji, abychom všichni, a to i pokud jde o čtenáře LW (protože ta má prý obrovský traffic), vystoupili z "Poctivé demokratické strany". Samozřejmě, že to nebude možné, když ta strana neexistuje a nikdy jsme do ní nevstoupili, ale právě tím znemožněním vystoupení se staneme jejími členy z antihmoty. Až strana získá dostatečný počet členů, půjde do voleb. No a kdo by nevolil stranu, která to už podle svého názvu jednoznačně myslí upřímně? Takže vítězství je již teď neodvratitelné. No a samozřejmě taková skvělá (díky své neexistenci) strana nebude nemoci vyřešit všechny současné i budoucí nešvary. Tudíž vlastně spasíme svět.

  OdpovědětVymazat
 11. Starý pane, to mi trochu připomíná názor Městského soudu v Praze, že i když nájem bytu neexistoval, pokud soud přivolí k jeho výpovědí, vzniká. Antinominalismus v praxi (a pěkně drahý, protože pronajimateli náleží za takový nájem nájemné, včetně poplatku z prodlení).

  OdpovědětVymazat
 12. No tak to vidíte. Když to říká i soud, tak to tak asi bude.

  OdpovědětVymazat
 13. To je škoda, Deníček byl nejlepší.

  Myslím ale, že byste byl schopen v psaní pokračovat i po ukončení členství, byť bez přísunu nejnovějších informací.

  OdpovědětVymazat
 14. Alespon pan Pecina usetri --, neb jak oznamil, pristi rok se v Ceske republice poplatek z udu zvysi na 800 korun...

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.