DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky a šéfcensor Ústavu pro studium totalitních režimů Jaroslav Čvančara varují: citovat jakékoli texty z tohoto blogu způsobuje vážné nebezpečí trestního stíhání! Četba na vlastní nebezpečí!

11. 6. 2013

Věra Tydlitátová opět online!

Po 136 dnech prolomila Věra Tydlitátová slíbené mlčení a obnovila aktualisace svého blogu, kterýžto v lednu po presidentských volbách opustila, prohlásivši, že odplouvá za Obratník Jednorožce.

Vítejte zpět, velikánko slova, a jen do nich!

16 komentářů :

 1. Jsem rovněž nadšen! A hned prvním postem nezklamala. :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Proč nezklamala?

  Dale Cooper

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zveřejnila obhajobu svého kamaráda a druha ve zbrani, který se zachoval jako normalisační práskač typicky české provenience.

   Vymazat
  2. Proč je podle vás Halík práskač? A co je na tom typicky českého? Nejste tak trochu oikofob? :-)

   Dale Cooper

   Vymazat
  3. Halík si stěžoval na Solise různým veličinám, od nichž očekával, že by s ním mohli zatočit. Na Solise samotného se vůbec neobrátil a nekommunikoval s ním ani poté, co ho oslovil sám Solis.

   A pokud se ptáte, co je na udávání typicky českého, pak se obávám, že nějaké vysvětlování nepomůže...

   Nevím, co je to oikofob.

   Vymazat
 3. Mně ten Daniel Solis přijde jako solidní magor (ale to je v této chvíli jedno) vám možná ne třeba taky věříte na ty konspirační nesmysly o Bilderbergu, zednářských ložích apod.:-) Každopádně máte pravdu Halík pokud se cítil poškozený Solisovými názory které presentuje na svých přednáškách před studenty se měl nejdříve obrátit na něj a pak až si stěžovat u jeho nadřízených

  Dale Cooper

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V době, kdy se řada "konspiračních" teorií stává prokázanou pravdou je spíš podivné, že podobní kantoři nejsou více slyšet. Sám Bilderberg napřed vlastně ani nebyl:) Skutečně obdivují víru v samovolné pády budov, které vykazují totální symetrie (pomineme-li celou řadu jiných nedostatků včetně porušení zákona zachování energie:) Chtěl bych uvěřit, fakt, ale nejde mi to.

   cnemo

   Vymazat
  2. Kapitáne, pan Cooper se, mám pocit, okázale vyhýbá víře v cokoli, co úctyhodný intellektuální discourse označil za konspirační theorii. Takže chcete-li prohlásit např. korrupci v české vládě za "konspirační nesmysl", přihoďte k tomu ještě židozednáře & přistání na Měsíci a pan Cooper vám to odklepne. A že není vůbec sám, to snad ani nemusím připomínat...

   Mimochodem, Halíka obklopuje tolik zvěstí a zpráv, že by to vydalo na několik konspiračních theorií. Obávám se, že by se většina z nich (ne-li všechny) ukázala být skutečností. :-)

   Vymazat
 4. Věra Tydlitátová opět online a naproti tomu celebrita českých a slovenských internetů Američan z Kojetína Ross Hedvíček prý pro změnu končí. Svět se zbláznil! http://dvoranahlouposti.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 5. Je každopádně hezké, jak jim páter Halík hezky po křesťansku popřál vše nejhorší. Chybí už snad jenom přání rakoviny, což se ale může změnit, pokud to pan Kostlán otiskne i na webu Romea.

  I

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Halíkovo svolávání Božího hněvu na nešlechtníky, kteří ho pronásledují, je zcela v souladu se Starým zákonem - stejně svolává žalmista Hospodinův trest na hlavy svých nepřátel.

   Nevím jak koho, ale mne páterova affinita se Starým zákonem ani trochu nepřekvapuje.

   Vymazat
  2. Pravda, opravdoví křesťané se většinou nespoléhají na Hospodinův trest, ale berou věc do vlastních rukou ...

   Vymazat
  3. A ti "opravdoví křesťané" jsou podle Vás kdo? Křižáci? Conquistadoři? Nebo Boblig z Edelstadtu?

   Mezi řádky implicite připouštíte, že páter Halík to není. V tom Vám dám za pravdu.

   Vymazat
 6. Stary pan muze myslet treba aktualneji:

  http://englishrussia.com/2006/09/06/christians-tore-madonna-apart/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 1. Starý pán odpoví sám ze sebe, ale dobrá, víme, koho považuje za pravé křesťany Anonymní

   2. Článek je napsán způsobem, který nás ubezpečuje, že kvalita a nezaujatost nejsou nejdůležitější kriteria, která dotyčný web zohledňuje

   3. Nemyslím si, že se mezi jakýmikoli křesťany najde mnoho těch, kteří by byli nadšeni fenomenem Madonna. Fenomen Madonna je dokonce odpudivý i pro mnoho lidí, kteří nemají s křesťanstvím nic společného. Proto zrovna tuhle demonstraci bych těm černosotněncům za zlé neměl.

   Vymazat
 7. Tak tady něco pro našeho pravoslavného přítele Vodníka :-)

  http://www.youtube.com/watch?v=GS6FCoq349o

  Dale Cooper

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.