DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky a šéfcensor Ústavu pro studium totalitních režimů Jaroslav Čvančara varují: citovat jakékoli texty z tohoto blogu způsobuje vážné nebezpečí trestního stíhání! Četba na vlastní nebezpečí!

11. 6. 2014

Znesvěcení

Čeho se dopustil zrádce národa v Chotěboři, je sečtělému publiku bezpochyby známo. A to můžeme být rádi, že tehdy neexistoval server iDnes, protože jinak bychom se velmi pravděpodobně nevyhnuli podrobné reportáži obsahující očitá svědectví, právní rozbor a fotogalerii s nejméně čtyřmi snímky z místa deliktu. Právě tak, jako zmíněný server pojednal srovnatelně závažný incident, k němuž došlo před dvěma týdny v časných ranních hodinách na Karlově mostě.

6 komentářů :

 1. No tak tohle moc v Americe nemame, nevim, jestli mam psat bohuzel, nebo bohudik. Minim mentalitu, tak ryzi, domacky sovinistickou. Z velke dalky pak tyhle incidenty mohou pripadat pozorovateli zajimave, typicky ceske. Skoro jsem nabyla dojmu, ze cizaci se snazili Karlovu mostu ignorantsky ublizit a k tomu kontrolni kamery (symbol vrchnosti), selhaly.. Jeste ze cesky obcan most ubranil a zahnal vandalske najezdniky zpet !! Pro mne je to zabavne.
  Nejak to potom splyne s historii a casem, smicha se rok 1912 s rokem 2012, takze mam podezreni, ze Haskova historka o znesvecenem svatostanku by se mohla odehrat v Cesku i dnes. To narodni obrozeni holt zaselo nikdy neumirajici memy.
  Urcita ucta k lidove tradici a narodnim symbolum je sice kulturni a chvalyhodna, ovsem je usmevne, jak to Cesi umi prehanet...
  Povidku choteborskeho zradce vysetril nedavno nejaky pan Pavek, ktery o tom napsal krasny a humorny clanek na Neviditelnem psu...

  OdpovědětVymazat
 2. Zlý cizák se projel po našel posvátném mostě! Češi, poserme se!

  OdpovědětVymazat
 3. Nevím, jestli US je o moc lepší. V noci v parku čůrající "cizinec" zadržen třemi policejními jednotkami s tasenými kolty, prohledán, spoután, eskortován... Pramálo je dneska rozumu a přiměřenosti. Nakonec, co měl ten chrabrý Čech dělat, když všude slyší jenom proboha nezasahujte.

  OdpovědětVymazat
 4. "To navigace, bránili se turisté v autě projíždějícím po Karlově mostě"

  Zaměřili se příslušníci Policie ČR na onen GPS přistroj a na navigační program v něm? Byla tam opravdu chyba? A jestli tam byla chyba, pokutovali výrobce navigace? O tom Mladý Franta jako správný niovinář nepíše.

  OdpovědětVymazat
 5. Moc nechápu pointu. Paka, co věří navigaci, jsou celosvětovým jevem. Jednou takhle kdosi jednou projel stanem s občerstvením, které tam bylo pro účastníky závěrečné party před otevřením nového dálničního úseku. Jinde měla paní v navigaci asi tak uhrančivý hlas, že ji řidiči slepě následovali až na runway. To letiště si po updatu navigačního softu dost oddechlo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pointa je v tom, s jak nepřiměřenou pozorností a detailností se mediálně traktuje absolutní banalita podobná zprávě "trhovkyně zakopla o bednu okurek a uhodila se do hlavy".

   Vymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.