DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky a šéfcensor Ústavu pro studium totalitních režimů Jaroslav Čvančara varují: citovat jakékoli texty z tohoto blogu způsobuje vážné nebezpečí trestního stíhání! Četba na vlastní nebezpečí!

10. 10. 2014

Volby

Aby nemohly vznikat jakékoli pochybnosti: odcházím volit, přičemž v obecních volbách dostane můj hlas Koruna Česká, s tím, že dvěma křížky podpořím kandidáty koalice DSSS a ND, které osobně znám a vážím si jich, totiž Patrika Vondráka a Ladislava Budze. Ve zbytku je pro mne tato koalice nevolitelná. V Praze 1 Koruna nekandiduje, pročež se zdržím. Pokud jde o volby senátní, do obálky jim nejspíš něco neslušného namaluji (snad to komise nevyhodnotí jako platný hlas pro kandidátku ANO…).

Aktualisováno.
Vandasovci vyjádřili nad výsledkem voleb nadšení, neboť získali celých šest mandátů. Blahopřejeme: bylo to jen o 638 méně, než kolik dostali v r. 1998 jejich předchůdci, Sládkovi Republikáni. Myslím, že u vedení této strany sebereflexe nehrozí. – Podobně enthusiastická je i Konservativní strana – tři mandáty, to je výsledek vysoko nad reálné možnosti strany.