DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky a šéfcensor Ústavu pro studium totalitních režimů Jaroslav Čvančara varují: citovat jakékoli texty z tohoto blogu způsobuje vážné nebezpečí trestního stíhání! Četba na vlastní nebezpečí!

22. 1. 2015

Svéráz národního podnikání

Street View. Užitečná služba Google, doplněná o možnost virtuálně se projít interierem obchodu, restaurace, kina nebo divadla apod. V této službě jsou i zvláštní místa, kupř. urychlovač v CERNu u Ženevy, Demänovská ľadová jaskyňa na Slovensku nebo vnitřní prostory Airbusu A-380. I Česká republika má v tomto směru svou zvláštnost, kterou jsem doposud nikde jinde nezaregistroval. Komora, kde jsou uloženy korunovační klenoty? Jeviště Národního divadla? Někdejší Gottwaldovo mausoleum? Kryt, kde byly uskladněny ruské jaderné zbraně? Ach nikoli: bordel. Nevěříte-li, přesvědčte se sami. Netypické, ale jaksi – authenticky národní a upřímné.

8 komentářů :

 1. Virtuální prohlídky jsou poměrně běžné, jde jen o to, kdo si to nechá udělat a jestli to dá do map. Zase kdyby to dělal stát, stálo by to stonásobek tržní ceny.
  Tak nevím, jestli chcete, aby státní úředníci vypisovali zakázky na virtualizaci, nebo omezovat virtualizace bordelů.

  OdpovědětVymazat
 2. Se státem to nemá (naštěstí) nic společného. Je to soukromé podnikání, jen prostě trochu svérázné.

  OdpovědětVymazat
 3. To je vcelku normální komerční služba, ne? Takových firemních prostor je v Česku nafoceno rozhodně víc (i když připouštím, že jsem nezjišťoval, kolik bordelů…). Vizte Google Business View.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak ano, určitě jich je víc, třeba Geisha vypadá taky dost podezřele… :-) I s tím, že by to byl jakýsi národní svéráz, bych si nebyl jist, myslím, že i v zahraničí by se něco našlo…

   Vymazat
 4. Jak to dělají, že v zrcadle není vidět fotograf, třebaže by měl být v záběru?

  Třeba podnik CUBE Cologne :
  http://seeinside.it/world/all-regions/cologne/night-club

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To se nechá nafotit nějakým upírem, ten není v zrcadle vidět. Dělají to za sedmičku krve, pokud možno AB mínus.

   Vymazat
 5. Náhodou to neni špatnej bordel. Rozhodně lepší než ten státní. Alespoň tam lze kurvy identifikovat na první pohled, což v několika top bordelech, včetně toho státního, není vždy pravidlem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já myslím, že zvláštní identifikace netřeba. Kdo tam je, je *****. Konečně přijdete-li do hampejzu klasického (neparlamentního) a naleznete-li dámy u bary, také nezkoumáte, zda třeba nejsou zbloudilé turistky, a hned víte, co jsou zač.

   Vymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.