DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky a šéfcensor Ústavu pro studium totalitních režimů Jaroslav Čvančara varují: citovat jakékoli texty z tohoto blogu způsobuje vážné nebezpečí trestního stíhání! Četba na vlastní nebezpečí!

27. 1. 2009

Z deníčku straníkova III

Můj milý stranický deníčku!

Usedám dnes k tobě pohnut, neboť jsem obdržel zápis z druhé schůze našeho městského sdružení, jehož jsem se ke své lítosti opět nemohl zúčastnit. Zápis je důvěrným stranickým dokumentem, takže o ten se s tebou rozdělit nemohu, ale snad neuškodí, pokud zveřejním brilantní stranický koncepční materiál, který byl – bohužel jako anonymní, byť svou kvalitou naznačuje, že jde o dílo některého z předsedů (viz dále) – k e-mailu připojen a který svou úrovní dává vzpomenout intelektuálních výkonů JaroSlava Krátkého.

Jak jsem naznal ze zápisu i z dalších průvodních dokumentů, v naší Straně zuří nyní cosi jako boj o moc. To, že máme tři předsedy a dva tajemníky (z nichž jeden je zároveň pretendentem na funkci sekretáře, což, milý deníčku, není totéž jako tajemník, ale tato osoba se opravdu tituluje jako "sekr. a taj."!), bych ani nekomentoval, ale nemohu skrýt své rozpaky nad tím, že Strana je organisačně rozčleněna podle územního klíče, jenž připomíná slavnou Borgesovu taxonomii. Nu, posuď sám, deníčku:

01. Praha 9
02. Praha 1–8
03. Praha 5 – Zlíchov
04. Praha 5
05. Ústí nad Labem
06. Písek
07. Hronov
08. Hradec Králové
09. Ml. Boleslav – Kostomlaty (není zřejmé, jde-li o Kostomlaty pod Milešovkou nebo Kostomlaty nad Labem, možná je řeč o Ml. Boleslavi – Kosmonosích; tam sídlí psychiatrická léčebna a tudíž šance, že se tam vyskytne některý z našich členů, je zvýšená)
010. Turnov
011. Č. Budějovice
012. Brno
013. Dvůr Králové
014. Plzeň
015. Branišovice

Tak tedy nevím – jsem divný já anebo je něco zvláštního na naší Straně? Ale hlavně, že nebydlím na Zlíchově, to bych musel stranické příspěvky platit třikrát!

7 komentářů :

 1. Dostáváte, pane Pecino, také stranické dokumenty určené ku všeobecnému šíření? Vzpomínám si hlavně na velmi servilní ódu na zvolení pana Bushe.
  Dnes mi zase přišlo povídání o Radaru a několik slov na téma krize a dluhů.

  Mně to chodí z brněnské buňky a zajímá mne tedy, zda se tato díla šíří i stranickými kanály.

  gogo

  OdpovědětVymazat
 2. V odkazu mě zaujal v bodě 3 následující text: "...raději lhát se Západem než stát za pravdou"...

  To je nějaká recesse??

  OdpovědětVymazat
 3. To je nějaká recesse??

  Jistě ne, materiál je oficiální!

  OdpovědětVymazat
 4. Ten programm vám sestavovala Šiklová?

  OdpovědětVymazat
 5. To bohužel nevím. Zkus se zeptat sekretáře a/nebo tajemníka.

  OdpovědětVymazat
 6. Neskutečně oceňuji strukturu KS. Připomíná to Británii, Velkou Británii (kde Skotsko má kontinentální systém psaného práva!!!!!!!) a Spojené Království (s Ulsterem).

  Karel Vážný

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.