DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky a šéfcensor Ústavu pro studium totalitních režimů Jaroslav Čvančara varují: citovat jakékoli texty z tohoto blogu způsobuje vážné nebezpečí trestního stíhání! Četba na vlastní nebezpečí!

14. 6. 2009

Obětní Kočka

Není snadné být v této zemi mafiánem.

Na vlastní kůži to, zdá se, poznává Jan Kočka ml., devatenáctiletý vnuk jednoho ze šéfů českého podsvětí Václava Kočky. Kočkova mafie, jak je všeobecně známo, je napojena na ČSSD, tatáž strana kontroluje v "nestranické" Fischerově vládě ministerstvo vnitra a dojde-li k podobné "nehodě", jaká se mafiánskému synkovi přihodila včera nad ránem, je zaděláno na pořádnou polízanici.

Nikdo, ani policie, ani státní zástupce, ani soudce, si nebudou moci dovolit nechat na sobě obvinění, že Kočku protežovali, a tak se klidně můžeme dočkat toho, že pokračovatel slavného zločineckého rodu nakonec skončí za mřížemi.

7 komentářů :

 1. To nemá moc logiku, ne? Jaký je pak význam mafie, když nedokáže dát imunitu?

  OdpovědětVymazat
 2. Normálně dokáže, jenže teď se dostala mezi dva mlýnské kameny, do epicentra politického boje.

  OdpovědětVymazat
 3. To je sice hezké, ale pak klient selhal. To se v Čunkově případě nestalo, i když tam byla politická citlivost mnohem vyšší.

  OdpovědětVymazat
 4. Ještě není jasné, jak to bude pokračovat. Na příklad by se mohli ti policisté, kteří ho sebrali, najít za několik týdnů mrtví: sebevražda vlastní služební zbraní, jak to obvykle bývá.

  OdpovědětVymazat
 5. Domnívám se, že mafie má smysl pro proporce. Nic se nemá přehánět.

  OdpovědětVymazat
 6. Pokud jde o proporce, připomněl jste mi scénu z filmu The Sting (Newman & Redford), kde hlavní mafián dává pokyn, aby Redforda našli a oddělali, skvělou hláškou: "We've got to discourage this kind of thing". Ta by ke Kočkovi seděla.

  OdpovědětVymazat
 7. Myslím, že se to vyřídí tichým způsobem. Mafie není v posici, aby mohla ukazovat svaly.

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.