DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky a šéfcensor Ústavu pro studium totalitních režimů Jaroslav Čvančara varují: citovat jakékoli texty z tohoto blogu způsobuje vážné nebezpečí trestního stíhání! Četba na vlastní nebezpečí!

8. 1. 2011

Kouzelné počitadlo Věry T.

Tak nějak fungovala v 70. letech anketa Zlatý slavík: mohli jste hlasovat pro kohokoli, vyhráli stejně Karel Gott a Helena Vondráčková. Hovořím o blogu Věry Tydlitátové a o řadě deseti hvězdiček, které se pod jejími články objevují a pomocí nichž mohou čtenáři kvalitu postu ohodnotit. Trik je v tom, že dáte-li jiný než požadovaný počet bodů, váš hlas je po chvíli anulován a článek zůstává ohodnocen tak, jak si paní Věra přeje.

Příkladmo za tento článek jsem udělil nula bodov, a stejně po mně učinil nejméně jeden další čtenář, který o tom napsal na blogu, a, jak říkají Angličani, lo and behold, výsledkem je stále průměrné hodnocení 10,00!

67 komentářů :

 1. Věra Tydlitátová: "Jak jsem již psala, systém tohoto blogu je nastavený tak, že pokud někomu vyřadím nějaký vulgární příspěvek, jeho další zprávy pak končí ve spamu. Je to vcelku výhodné a já nemusím ty hlouposti ani číst."
  http://vera-tydlitatova.eblog.cz/z-dopisu-ctenaru

  OdpovědětVymazat
 2. Potvrzuji. Stránku Věry T. jsem otevřel poprvé v životě; po ohodnocení článku "1 hvězdička" se skóre snížilo, ale po chvíli při opětovném otevření stránky bylo vše při starém...

  OdpovědětVymazat
 3. Ditto. Mimochodem, "nula bodov" udělit nelze, soudružka Věra méně než tři hvězdičky nepřipouští.

  OdpovědětVymazat
 4. Já bych Zlatému slavíku tak nekřivdil. Faktem je, že někteří zpěváci byli politicky vyřazeni (pokud vím, tak Kubišová a Plastici), ale Gott s Vondráčkovou vyhrávali opravdu, protože v ČST nic lepšího nebylo.

  Anonymovi děkuji, že empiricky zjistil, že minimální počet hvězdiček, který je modelka Věra schopna ustát, jsou 4.

  OdpovědětVymazat
 5. Ale jinak Věře na karmě nezáleží - je-li něco lépe hodnocené, pak se bezesporu jedná o "mizernou češtinou naplácaný blábol nějaké hloupoučké pipiny :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Tydlitátová nepřipustí jiné názory než přikyvovačské, má nastavené průměrné hodnocení 10 hvězdiček a navíc jsou její články tak trapné a infantilní, že to všechno dohromady o ní podává docela jasný obrázek :-)
  Divím se Vám, že se čtením takových blábolů a vůbec touto tragikomickou figurkou vůbec nějak zaobíráte.

  OdpovědětVymazat
 7. Tolik let jsem zůstal ochuzen o tolik cenných informací od paní Věry. Její jméno jsem na internetu slyšel již mnohokrát, nikdy jsem se však nedonutil na její stránky vstoupit.

  Pan Pecina mě zlomil. Dva články za jeden týden, ta mu musela zvednout mandle. A nedivím se. Je to živá učebnice demagogie. Že má potřebu se takhle vysemenit na svém blogu, budiž jí přáno, ale že s tímto naturelem může být zapojena do vzdělávacího procesu, to již moc nechápu.

  MW

  OdpovědětVymazat
 8. když na její stránku vstoupím normálně, tak tam můj hlas není, ale když použiju anomizér, tak tam je...to počítadlo má VT skutečně začarované :-)

  OdpovědětVymazat
 9. Leon Kreutzfeld8. ledna 2011 12:39

  Vazena Madamme Vero, vubec nic si z tech nesouhlasnych kommentaru nedelejte. Pouze illustruji, ze ceska spolecnost se extremizuje, fasisuje a hnedne.

  Jak rikal uz nas stary slavny moudry zidovsky spisovatel Franz Kafka, "moudri kraceji vyrovnanym krokem, zatimco blazni kolem nich tancuji dobove tance." V tomto pripade napriklad na pisnicku nejakych obskurnich "lidskych prav" pro neonazisticke zkrachovalce, kteri jich chteji zneuzit jen proto, aby nam ty nase prava sebrali a znicili nasi svobodu a demokracii.

  Preji Vam tedy do dalsich let Vasi bohulibe osvetove cinnosti vyrovnany krok i bystry usudek, tak jako doposud. U me to mate vzdycky za deset, i kdybyste treba jen citovala z telefonniho seznamu!

  OdpovědětVymazat
 10. Z toho blogu zmizely veškeré nesouhlasné (byť zcela slušné) kommentáře, které tam dříve bývaly. Systém toho blogu je evidentně nastavený tak, že ve spamu mizí jakékoli jiné názory. Pro tu její demagogii je to fuk, ale její poesie (popř. jiné umění) ztrácí zpětnou vazbu a tam to IMHO škoda je. Jakkoli se Starý pán bez zpětné vazby, zdá se, taky obejde...

  OdpovědětVymazat
 11. Ad Zlatý Slavík: ani já si nemyslím, že to bylo zmanipulované. Ale hvězd bylo málo a ty nové se vedle zavedených prosazovaly těžko. Stádo hlasovalo z čirého automatismu. Ale přiznám se, že cca od r.1969 jsem se o to vůbec nezajímal.

  OdpovědětVymazat
 12. Jakkoli se Starý pán bez zpětné vazby, zdá se, taky obejde...

  Starý pán je umělec, to je něco jiného – dokázal by sis představit diskusní forum k Hamletovi?

  OdpovědětVymazat
 13. Já se zásadně vyhýbám narážkám na zjev některých lidí, konkrétně hodnocení ("Fuj, to je šerednej chlap!"). Nicméně tahle podoba mě zarazila a chci se o ni podělit bez dalších hodnotících výroků.

  1 a 2

  OdpovědětVymazat
 14. Já myslím, že zpětná vazba je dobrá věc a že ji Shakespeare ve své době měl taky.

  OdpovědětVymazat
 15. Měl, ale jednorozměrnou (aplaus-ticho-bučení-shnilá rajčata), určitě ne v té podobě, aby mu švec od Southbridge doporučoval provést jinak dialog Polonia s Ophelií nebo vysloužilý voják z Chelsea se o Hamletově monologu vyjádřil jako o nesouvislých plcích pomatence a doporučil Shakespearovi návštěvu felčara-psychoanalytika.

  OdpovědětVymazat
 16. Ad v.p. LK:

  Vystihl jste to přesně. Další vývoj VT bude kopírovat slečnu Eulalii: nakonec zůstane jediným připuštěným komentátorem Ondřej Wolf (existuje ta osoba vůbec?), Tydlitátová vyhlásí, že v této zemi dostoupil antisemitismus takové intensity, že se zde vůbec nedá žít, přišije si na kabát žlutou hvězdu a dobrovolně odejde do koncentračního tábora.

  OdpovědětVymazat
 17. TP: i ta jednorozměrná má cenu - zejména když zjistíš, kdo tleská s kdo hází rajčata. Nejde o to, abych SP nebo VT radil, jak to mají dělat, ale jestli se mi to líbí nebo jestli to považuji za nevkusné. Samozřejmě je to vůbec nemusí zajímat...

  Ondřej Wolf.

  OdpovědětVymazat
 18. A to jeste nevite co pani eulalie dela s IP adresou, ze ktere nekdo dal 1 hvezdu...a kam ji posila... ;)

  Ale ne: to jsou proste pravdolaskari!

  jg

  OdpovědětVymazat
 19. Aneb, cituji: "Pani Tydlitatova ma sve pravo se vyjadrovat, zrovna tak jako jini, proc nekomu vadi jeji nazor?" Daniela

  http://slepeckahul.pecina.cz/2011/01/zloba-slecny-eulalie-aneb-vera.html?showComment=1294170626196#c7342907901246157925

  jg

  OdpovědětVymazat
 20. Tak ohromnou fotografii vidíte málokde: 2023 x 3040. Plus bod pro Semelovou.

  OdpovědětVymazat
 21. Tydlitátová vyhlásí, že v této zemi dostoupil antisemitismus takové intensity, že se zde vůbec nedá žít, přišije si na kabát žlutou hvězdu a dobrovolně odejde do koncentračního tábora.
  Do kterého? Do Gazy? To bych ji nedoporučoval!

  OdpovědětVymazat
 22. >Tydlitátová vyhlásí, že v této zemi dostoupil antisemitismus takové intensity,

  že se již dál nemůže šířit. Antisemity jsou již všichni, kromně jisté paní Věry Goebbelsové:)

  Že vás to pánové baví, to už je práce pro psychiatra.

  OdpovědětVymazat
 23. Věra Tydlitátová: "Poznámka: Systém registrace do diskusí na iDNES, který zahrnuje jakési sběratelství "dukátů" a složité vyplňování formulářů, je na mne moc komplikovaný a nemám čas a chuť se jím zabývat. Proto do diskusí nemám přístup a nemohu odpovídat na vaše příspěvky. A protože nemohu odpovídat na příspěvky, diskuse ani nečtu. Ale povídejte si tady mezi sebou, jak chcete."

  http://tydlitatova.blog.idnes.cz/c/167798/Hlava-22-ceskeho-vysokeho-skolstvi.html

  OdpovědětVymazat
 24. Toto je muj druhy komentar.
  Poukazovani na hvezdicky je detske napadani, tim ukazujete, ze nemate padny argument. Na Stworove Zvedavci taky musi byt jen jednicka pod clankem, to se ale nehodi do kramu, ze..

  OdpovědětVymazat
 25. Myslíte, Danielo? Já to, co jsem popsal, hodnotím spíš jako mírnější stupeň podvodu.

  OdpovědětVymazat
 26. 1. Děkuji pánům TP a Vodníkovi.
  2. Já nejsem umělec, jen grafoman a hračička (i když jsem o tom po jedné mé neúmyslné návštěvě jedné kavárny, kde zrovna probíhalo autorské čtení jakéhosi plzeňského literárního spolku, krátce zapochyboval)
  3. Komentáře nejsou zavedeny spíš z důvodů estetických - pro vyjádření názoru je na stránce uveden mail
  4. Ale přece jen - když bych měl dost odvahy postavit se kritice (což by se podle mě rovnalo ztrátě soudnosti), to už bych rovnou mohl vstoupit do nějakého oficiálního spolku mamlasů a dělat ze sebe veřejně blbce po kavárnách.

  Tím jsem asi chtěl říct, že zpětnou vazbu potřebuje někdo, kdo něco vytváří, ne někdo, kdo jen tak blbne.

  OdpovědětVymazat
 27. Nemyslela jsem primo Vas, pane Pecino, ale vase verne podporovatele.
  Jestlize je pravdou toulave hvezdickovani, pak je to manipulace, to musim uznat. Podobne, jestlize nekdo lisacky navodi tema diskuze a tim dostane zadane odpovedi,-pak to je co?
  Pro doplneni. Diskuter Vodnik se u p.Tydlitatove durazne dozadoval VYMAZANI prispevku, ktere ho udajne urazely.(Tydlitatova vyhovela). Ted ovsem lamentuje, ze "zmizely veskere nesouhlasne kommentare"...
  Ha ha.

  OdpovědětVymazat
 28. Podobne, jestlize nekdo lisacky navodi tema diskuze a tim dostane zadane odpovedi,-pak to je co?

  Předběžně to hodnotím jako terminální ztrátu soudnosti na vaší straně. Blogpost je přece od toho, aby navodil thema diskuse!

  OdpovědětVymazat
 29. To ano, blogspot navadi diskusi tematem. Ovsem samotne zneni clanku urcuje atmosferu diskuze. V pripade vernych zbrojnosu je to predvidatelne.

  Nejsem obdivovatelka pani Tydlitatove, ba v mnohem s ni nesouhlasim, ale toto zamerne zabijeni jejiho charakteru nesnasim uz z principu, nezaslouzi si to.

  OdpovědětVymazat
 30. Tydlitátová útočí na svobodu slova, není ochotna připustit v diskusi jiné než souhlasné názory, a jak se teď zjistilo, podvádí při známkování svých článků. Proto si přesně to, co se jí děje, zaslouží.

  OdpovědětVymazat
 31. Zkusil jsem oznámkovat nový článek čtyřmi body, ale stejně to nepomohlo, můj hlas okamžitě zmizel a článek má stále 10,00. Možná tím, že jsem na blacklistu, nemám právo ani hodnotit. Ještě to vyzkouším přes jiné IP adresy.

  OdpovědětVymazat
 32. Učinil jsem ten pokus rovněž. Vzhledem k tomu, že jsem jí nikdy nic neposílal, předpokládám, že mou IP adresu nezná. Dal jsem jí 4 hvězdičky a můj hlas okamžitě zmizel. Hypothésa: Právo dávat hvězdičky mají jen prokádrovaní lidé.

  Tu jsem ověřil tak, že jsem jinému článku dal 10 hvězdiček. Okamžitě zmizely, QED.

  Svou pochvalu proto beru zpět: „Anonymovi děkuji, že empiricky zjistil, že minimální počet hvězdiček, který je modelka Věra schopna ustát, jsou 4,“ protože se emiricky opět ukázalo, že informace od anonymů mají nullovou kredibilitu.

  OdpovědětVymazat
 33. To není dostatečně exaktní. Co když každý článek má limit, zde např. 5 hvězdiček, a kdo jednou limit "podstřelí", dostane se na blacklist a ani 10 hvězdiček už mu nepomůže. Poručík má pravdu, toto je na psychiatra.

  OdpovědětVymazat
 34. Zde pomůže Occamova břitva. Proč složitě konstruovat Sonderbehandlung nízko hodnotících, když plně postačí toto oprávnění svěřit jen kamarádíčkům? Navíc to jde snadno ověřit: Zkuste nějakou dosud nepoužitou proxy, dejte rovnou 10 a uvidíte, že se stejně nepřičtou.

  OdpovědětVymazat
 35. Kritisoval jsem chybnou methodiku vašeho experimentu.

  Pokus jsem učinil, z jiné IP adresy, a skutečně, ani desítka nestačí. Ještě bych mohl zkusit komentář ve stylu "Obdivuji vás, paní Věro", ale nějak se mi už nechce ztrácet na této jalové roli čas.

  OdpovědětVymazat
 36. Dovolil bych si připomenout ještě jeden již dříve zmíněný experimentálně získaný údaj, který jste vy dva opominuli. Kdosi tu zmínil, že přes anonymizér ty své body viděl. Pokud by tento experiment skutečně proběhl a jeho výsledek výše uvedený by byl pravdivý, potom by přece jen bylo nutné k mechanistické Petersově teorii cosi přidat.

  OdpovědětVymazat
 37. Pozorovateli bych nevěřil. Body vidíte, ale jen v jednom zobrazení, pak zmizí.

  Myslím, že pomalu začíná být jasno. Podvod je v tom, že ten údaj je vydáván za výsledek hlasování veřejnosti, kterýžto dojem je posilován tím, že body, které udělíte, vy sám vidíte, tak jako by byly započítány, ale ve skutečnosti se započítávají jen hlasy pochlebovačů ("přátel").

  OdpovědětVymazat
 38. OK, kritiku příjímám. Na testování jsem nikdy nebyl odborník; naproti na tvorbu věrohodných hypothés ano.

  Stejně jako Tomáš Pecina bych Pozorovateli nevěřil. Tihle lidé jsou hned se vším hotovi, takže jejich hypothésy jsou dosti jalové. Vsadím se, že ten dotyčný ani neudělal reload.

  Přístup Tydlitátové bych nehodnotil jako podvod, ale jako neschopnost. Udělala hlasování pro své kamarády, ale není schopna to veřejnosti sdělit, protože to neumí. Netřeba hned hledat zlou vůli tam, kde je pouhý šlendrián.

  OdpovědětVymazat
 39. Ach, podíval jsem se opět na komentář experimentujícího Pozorovatele. Vskutku. Pamatoval jsem si jej jen mlhavě, proto jsem myslel, že nejprve hodnotil, pak se díval na body bez použití anonymizéru a nakonec na totéž bodování s použitím anonymizéru (což by logicky bylo po reloadu). Nicméně ve skutečnosti takto metodika experimentu popsána není, její popis se spíše blíží metodice studie sponzorované farmaceutickou firmou, závěr pana Peterse doporučující obřízku Pozorovatele Occamovou břitvou je tedy zcela legitimní.
  Zavolejte mohela Leona

  OdpovědětVymazat
 40. Nesouhlasím s názorem, přenechat Tydli jen psychiatrům. Naproti neonacistické scéně (té skutečné a ne domnělé) má tato paní velký potenciál. Její původ a ideologie ji zajišťuje, že její kritici mají strach poukázat i na sebemenší prohřešky proti slušnosti, demagogii nebo dokonce porušování zákona (viz výzvy k likvidaci ideologických protivníků).
  Proto je jakýkoliv článek na téma totalitního chování Tydli je přínosný a vítaný.

  OdpovědětVymazat
 41. Momentálně jsme Věře Tydlitátové věnovali již 54 článků; to už je slušná base.

  OdpovědětVymazat
 42. Daniela kecá. Vodník k Tydlitátové nenapsal nikdy nic. Jestli tam někoho za Vodníka považují, je to jejich problém.

  OdpovědětVymazat
 43. Přístup Tydlitátové bych nehodnotil jako podvod, ale jako neschopnost. Udělala hlasování pro své kamarády, ale není schopna to veřejnosti sdělit, protože to neumí.

  Naštěstí vím, že jste v mládí pracoval jako advokátní koncipient. Toto je advokátská logika: obviněný sice věděl, že by měl úvěr začít splácet, ale nedokázal zjistit číslo účtu věřitele, a proto si byl nucen koupit nové auto; rozhodně ale nemohlo jít o úmysl, pane předsedo!

  OdpovědětVymazat
 44. Máte pravdu, že na rozdíl vítkovských žhářů odsouzených za pokus vraždy by zde šel nepřímý úmysl dovodit, ale bavíme se o přímém, který se v takových diskussích má na mysli.

  OdpovědětVymazat
 45. Pro závěr o morálních kvalitách paní Věry zcela postačuje úmysl nepřímý.

  OdpovědětVymazat
 46. Ten se však v morálce bere za mnohem méně závažný než úmysl přímý.

  OdpovědětVymazat
 47. Jen si hrajte s hvezdickama, panove, to je nevinna detska hra.

  Ovsem proti prohlaseni, ze "kecam" mam dukaz, ze nekecam. Na stara kolena mne jeste pamet uplne neopustila a tak jsem si tento incident zpetne vyhledala.
  Jedine, ze se nejednalo o znacku Vodnik", jinak je ale zrejme, kdo ze zde keca.


  A. V. Says:

  Říjen 6th, 2010 at 21:15
  Vážená paní Tydlitátová,
  Ve svém komentáři mě přispěvatel B. H. označil pod mým občanským jménem za udavače, čímž spáchal trestný čin pomluvy. Než podám trestní oznámení na neznámého pachatele, chtěl bych Vás požádat, abyste inkriminovaný komentář odstranila. S lítostí jsem zanechal diskuzí na Vašem blogu, když jste si ho nechala zaplevelit těmito individuy, ale je to koneckonců Váš blog a Vy určujete jeho profil. Tentokrát ale zašel “B. H.” poněkud daleko a já doufám, že to při své inteligenci sama nazíráte. a učiníte potřebná opatření. Děkuji předem.
  A. V.

  Kdybyste stal za tim co jste nekdy prohlasil, pane Vodniku, a misto argumentu neuderil osobnim narcenim, pak by nemuselo dojit na predkladani dukazu..

  OdpovědětVymazat
 48. Jen si hrajte s hvezdickama, panove, to je nevinna detska hra.

  Nevinná hra? Kdybych něco takového udělal já, hanbou bych se propadl, a to nemluvím o možnosti, že by takhle manipulovala na svých stránkách Dělnická strana nebo Odpor.org!

  OdpovědětVymazat
 49. Leon Kreutzfeld9. ledna 2011 22:02

  Zajimavy, avsak tragicky rozmer ziskala debata o svobode projevu po vcerejsim strileni v americkem Tucsonu.

  Gabrielle Giffords na vyrok Sarah Palin: "The way that she has it depicted (GG byla na seznamu, ktere bylo treba ve volebnim klani porazit) has the crosshairs of a gunsight over our district. When people do that, they have got to realize there are consequences to that action."

  Jak se s tim vyporada americka justice i verejny diskurs v kontextu svobody projevu bude zajimave porovnat s nalepkari, i kdyz Sarah Palin patri uz dnes k privilegovanym vrstvam.

  OdpovědětVymazat
 50. Nackovske stranky nemanipuluji hvezdickami, jedine tak hvezdickami sesticipimi, nebot oni dobre vi, ze se bezny nespokojeny Pepik drobnostmi nezabyva, Pepicek se obava zakuklenych elit. Manipulace se provadi ve velkem. Casto ctu arijske stranky, jen namatkou prvni odkaz uz je sprosta manipulace.:

  O židovském rozhřešení, které vynáší blíže k politické moci

  "..Když je nemůžete porazit, přidejte se k nim. To je závěr, který si může učinit pozorovatel po seznámení s výsledky PR veletoče v Izraeli, který předvedli Heinz-Christian Strache, předseda rakouské FPÖ, Geert Wilders šéf nizozemské PVV, a Filip Dewinter z Vlaams Belang. Čelíce islámské invazi do Evropy, se mezi krajně pravicovými kruhy v Evropě objevují hlasy, které si vážně myslí, že je potřeba uzavřít spojenectví se sionisty. Jejich pracovní hypotézou je, že kritika islámského nebezpečí může být nejefektivnější, jestliže bude zasazena do rámce protiarabského sionistického diskurzu. Tato doměnka je natolik obecně rozšířená, že nakonec může zablikat zelená z Tel Avivu, která poskytne bezpečný prostor pro zdrcující úder muslimům v Evropě.".
  ------
  Napriklad Geert Wilders byl pravoplatne zvoleny prave kvuli tmu, ze jeho protiislamsky program byl vstricny Israeli. Od zacatku. Clanek ale Pepikovi podsouva nazor, ze se tri pravicovi politici bratrickuji s israelem teprve ted. ze se teprve ted v Evrope ozyvaji hlasy krajni pravice o spojenectvi s Israelem, teprve ted, s novou taktikou se dozaduji sionistickeho rozhreseni. Bulls...

  A co je to za vyron:" blize k politicke moci", --zvoleni politici nejsou blize moci, ale mandatem uz JSOU u moci.
  Jedine, ze politickou moci se mysli sionisticke NWO..:-))

  OdpovědětVymazat
 51. Já tyhle žvásty vůbec nečtu, takže nemohu oponovat.

  OdpovědětVymazat
 52. Daniela: nejedná se o značku Vodník. Kecáte. Tečka.

  OdpovědětVymazat
 53. To je clanek z prosince na www.odpor.org....

  OdpovědětVymazat
 54. Já vím, ale opakuji, že antisemitské žvásty zásadně nečtu.

  OdpovědětVymazat
 55. To netvrdim, kecam o osobe, ktera zde obvinuje V.T. z mazani prispevku a pritom se o mazani na jejim webu domahala. Pripadalo mi to legracni, tot vse....
  Pan Vodnik casto psal o jeho talentovanem synovi, oznamil vylet do Spanelska (na hudebni festival) a pak postoval video s mladym kytarovym virtuosem, kde byl muzikalni chlapec jmenovan Vacha.
  Identita ziskana cistou metodou, zadne bonzovani, zadne pideni se za osobou vystupujici jako Vodnik. Pouha dedukce, volne nabidnuta vsem ctenarum.

  Vzhledem k tomu, ze svym obcanskym jmenem "nosite kuzi na trh", nebudu na toto tema dale reagovat. Tecka.

  OdpovědětVymazat
 56. Muj prispevek patril Vodnikovi.

  OdpovědětVymazat
 57. Danielo, Vy to překrucujete. Hlavní "poselství" textu, který citujete, je myšlenka, že evropští politici, kteří vystupují proti kolonizaci Evropy muslimskými imigranty, si musejí koupit "odpustek", který jim zaručuje jakous-takous obranu proti levičáckým žvanilům, kteří ovládli mediální prostor, i proti případným persekucím. Takto totiž už nespadají do "nelegální" škatulky zvané fašismus, nýbrž postoupili o úroveň výše, do "nelegitimní" skupiny zvané "pravicoví populisté".

  OdpovědětVymazat
 58. Jádro pudla je v tom, že Evropa už ztratila "právo" bránit sama sebe, své občany a svoje hodnoty. Jestli se o to musí dovolovat v Tel Avivu, v Bilderbergu, na Marsu nebo na Omicron Persei 8, je možná téma pro antisemity a ne pro nás ostatní, ale ve skutečnosti to není důležité a v tomto punktu mají neonacisti pravdu.

  OdpovědětVymazat
 59. Už ji nepřímo zná i starosta prahy 1

  Od: Ordonanc 91.marškumpanie
  Komu: oldrich.lomecky@praha1.cz
  Předmět: zaslání - téměř upozornění
  Datum: 10.1. 2011, 12:31 - dnes v 12:31

  ;-)
  Dobrý den pane starosto .

  z titulu svoji funkce jste osobou jak politickou, tak i managerskou. Situaci na Praze 1 obecně neznám,ale sleduji pravidelně sešlosti mnoha spolků či jiných variací lidského snažení spasit svět, které si vyberou teritorium Prahy 1 pro sdělení, že jsou to ONi, kdo je hlavou POMAZANOU, ačkoliv mnoha případech připomínají spíše hlavu namazanou či jinou zpitomnělou !!!!

  Myslím to upřimně a nikoliv v duchu teze jistého koloťuka, nad kterým se možná stahují mračna, že mám jisté obavy z 18.ledna letošního roku a to zejména z lokality kolem sochy patrona české země Sv. Václava .
  Zde má býti konáno shromáždění / a snad i pochod/ , které se zove Postavme se proti teroru páchaném na křes´tanech !!!
  Jak jsem pochopil, tak duchovním otcem této akce je pan Ignác Pospíšil, předseda Mladých křestanských demokratů. Zde bych žádných starostí neměl, protože tento muž je nejenom agilní, ale také velice respektovaný a lidově řečeno- žádný MAGOR !!!!
  To že přijdou i mnozí jeho příznivci, či lidé spojeni kladně s myšlenkou protestu -ač mohou býti vnímání z hlediska streamu rozporuplně, také není nic proti ničemu. Může se objevit nějaký horkokrevnější řekněme exot, ale to dotyční organizátoři ustojí..........
  Z čeho mám ale velkou obavu, že na svém webu/blogu osoba, která se jmenuje dr. Tydlitátová a je spíše ve shora uvedených kruzích vnímána jako Euálie Čubíková z románu Zvonokosy vyslovila tezi, cituji : po štvavém článku Magistra Semína mám chuť se tohot zúčastnit může vyvolat jistou tenzi, která může skončit lidově řečeno fackovačkou !
  Vtip je v tom, že tato dáma - majíce dojem, že je sice olivovu ratolestí - a přitom spíše připomíná svým vystupováním a projevem notně a nevábně vypadající slovy poslance EP Fagana na adresu tzv. presidenta EU hadr na podlahu a navíc se takových to akcí občas zůčastní s jí podobnými modely a jinak se mentálně projevujícími kousky - je zde riziko výše uvedeného !!!
  Nepochybuji o tom, že policie i správní ogán bude profesionálně připraven. Já si jenom dovoluji navrhnotu, zda by také neměl býti přítomen znalec z oboru psychiatrie a 1-2 vozy RZS, které by mohly plnit i funkci ordinace !!!!

  Osobně se této akce nezůčastním ,protože vidět tolik POKLADů na jednom fleku by mohlo ohrozit můj zrak a potažmo i zatím vcelku fungující rozum !
  S pozdravem a jistou úctou

  Kronus Jaroslav - lokální variace Švejka, po´touchlíka a euro-cynika !

  OdpovědětVymazat
 60. Kazdy vidi politiku jinak, pane JzP,
  Jestli se domnivate, ze evropsti politici se teprve probudili a kupuji si teprve ted odpustky, pak vam to preji. Konspiratori uz davno vi, ze tito politici by vubec do funkci zvoleni nebyli, kdyby se to pricilo "neznamym" elitam,(Co kdyz si tam Wilderse dosadili? :-)) Nasledovne, podle "zasvecenych", vylet do Jeruzalema byla pouha formalita, nikoli veletoc.

  Clanek IMO manipuloval aby zastrel, ze:
  1. Cesti neonaciste jsou zabedneni a neznaji opravdovou situaci v zapadnim pravicovem svete.
  2. Utvrdil sve burany, ze stale stoji na stejnem modus operandi, to jest na strane muslimu proti zidum.
  3.Zakryl zarlivost na konkurenci, ze populisticke strany, ktere jsou pratelske Israeli vyhravaji u evropskych volicu.
  Pocitam, ze se autor clanku napred poradil se soukmenovci v Sasku, schvaluji to, spravna Meine Ehre heisst Treue...

  OdpovědětVymazat
 61. Paní Danielo, v zásadě máte asi ve všech bodech pravdu. Lišíme se v akcentech, toť vše. A ta Vaše poznámka o nasazeném Wildersovi je na mě příliš spekulativní. V takových směrech jsem si zakázal uvažovat, na jednu i na druhou stranu.

  OdpovědětVymazat
 62. To je revu - na Zvedavci se uz od pocatku znamkovani objevuje "Vase hodnoceni je opakovane negativni a vas hlas proto nebude zapocten", kdyz se neda lepsi znamka (a maze se podle IP a ne podle komentare - nakonec jako na mnoha forech, kde si to Vodnik i pochvaluje) a podle nekterych rozlicenych hysteriku je to "jeden z nejlepsich ceskych serveru" ;-))))))))))))

  OdpovědětVymazat
 63. To je možné, Zvědavce si nepředplácím a nevím, jak to v něm funguje, ale jako argument tu quoque musím vaši námitku odmítnout.

  OdpovědětVymazat
 64. Ale Vam, pane Pecina, muj komentar urcen nebyl, na Vasich blozich k podobnym pitomostem zrejme nedochazi.
  Jen jsem prihodil lopatku uhli na haldu pokrytectvi v Newcastle Vodnikova svedomi, i kdyz mam pocit, ze snad zadne mit nemuze, podle toho jak se chova.

  OdpovědětVymazat
 65. radeji zvedavce nez tyglitatovou nebo uboheho nezvedavce

  OdpovědětVymazat
 66. tyglitatova-zarputila zidomilnice, neschopna pripustit jakoukoliv moznost "jineho" holocaustu ci zidovske existence

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.