DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky a šéfcensor Ústavu pro studium totalitních režimů Jaroslav Čvančara varují: citovat jakékoli texty z tohoto blogu způsobuje vážné nebezpečí trestního stíhání! Četba na vlastní nebezpečí!

10. 2. 2011

Sparta, Sparta, podvodníků parta

Jistý funkcionář fotbalového svazu, mezitím uvězněný (Nebo se pletu? Dost možná, člověk už ani nestačí ty překotné personální výměny mezi ČMFS a VV Praha-Pankrác sledovat…), krátce po affaiře s kapříky, pravil, že on se chodí s rodinou na fotbal dobře pobavit – a co že teda jako pořád s tou korupcí máme.

Zlatá slova. Poslední dobou se člověk fotbalem pobaví, aniž by musel do hlediště vkročit: třeba když se dozví že mistrovský klub Sparta Praha omluvil z representace pro nemoc dva své hráče, které ovšem ve stejném termínu postavil v přípravném utkání, z důvodu utajení v dresech s jinými čísly a jmény.

Žádný podvod, prý: jen nešťastná komunikace.

2 komentáře :

  1. Mě fascinuje ta odporná kapounská novořeč: podvod je "nešťastná komunikace", zlodějna "managerské pochybení", přepadení souverainního státu "šíření demokracie". Zajímalo by mě, jak nazvou podsouvání dětské pornografie obžalovaným, kteří musí být odsouzeni.

    Jesuitská tradice stále živá...

    OdpovědětVymazat
  2. Mě fascinuje, že svaz má takové pravomoce, že se mu kluby musí zpovídat. Copak to v nějakém jiném businessu takhle funguje?

    OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.