DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky a šéfcensor Ústavu pro studium totalitních režimů Jaroslav Čvančara varují: citovat jakékoli texty z tohoto blogu způsobuje vážné nebezpečí trestního stíhání! Četba na vlastní nebezpečí!

22. 6. 2011

Kdo s čím zachází aneb Věra Tydlitátová bojující

Věra Tydlitátová publikovala na svém blogu text, ve kterém, po svém zvyku, osočuje řadu lidí z nejrůznějších nepěkných skutků vůči své osobě, vyhrožujíc, jak je rovněž jejím zvykem, kdekomu trestním oznámením.

Neměl jsem důvodu prověřovat, zda jsou některé z jí připisovaných výroků skutečně smyšlené nebo byly vysloveny jinou osobou, podíval jsem se ale na údajně podvrženou stránku Tydlitátové na Facebooku a nemohl si nepovšimnout, že je presentována jako fanouškovská stránka, tedy nikoli její osobní stránka. Proti takové tvorbě je obtížno se bránit, zejména jestliže je prakticky nemožné dostat se k informacím, kdo konkrétní editaci provedl. Nelehko žít netolerantnímu ve světě, kde je respektována svoboda slova.

Mám pro ni ale jednu (nevyžádanou) radu: jestliže se paní Věra přestane chovat k druhým jako drzý, nevychovaný fracek, změní se postupně i její obraz a určité problémy zmizí samy od sebe.

Mohla by začít třeba tím, že dovolí přidávat komentáře a hodnotit články na svém blogu i jiným osobám než svým přátelům. Jistě, je to její blog, takže nemusí. Ale taky se pak nemůže divit, jak se s ní nakládáno jinde.

5 komentářů :

 1. ""....Mám pro ni ale jednu (nevyžádanou) radu: jestliže se paní Věra přestane chovat k druhým jako drzý, nevychovaný fracek, změní se postupně i její obraz a určité problémy zmizí samy od sebe."
  -------
  Naivko...:-)

  OdpovědětVymazat
 2. Vážně si to myslím: vždyť ona se chová naprosto asociálně, neustále na někoho pořvává, je hrubá, vztahovačná, každého uráží.

  OdpovědětVymazat
 3. Mimochodem o mně ta dáma napsala, že jsem "nácek". To opravdu nejsem.

  OdpovědětVymazat
 4. Mimochodem o mně ta dáma napsala, že jsem "nácek".
  Kde??? Tak ji dej odkaz na svůj článek o Lidicích...

  OdpovědětVymazat
 5. Kde???

  Tady.

  Tak ji dej odkaz na svůj článek o Lidicích...

  To by nepomohlo, fanatici vyžadují absolutní názorovou shodu, jinak jsi pro ně nepřítel. Ale toho "nácka" jí ještě osladím!

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.