DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky a šéfcensor Ústavu pro studium totalitních režimů Jaroslav Čvančara varují: citovat jakékoli texty z tohoto blogu způsobuje vážné nebezpečí trestního stíhání! Četba na vlastní nebezpečí!

11. 11. 2011

Konečně extremisty!

V nejnovější kvartální zprávě ministerstva vnitra o extremismu se – vedle mnoha jiných nesmyslů – objevila poprvé zmínka o Řádu ozubeného kola.

Že prý rostou i aktivity Řádu ozubeného kola, využívajícího velkou část členské základny DSSS/DM, který si cíleně vybírá podobné lokality k akcím Řádu jako DSSS. To je docela odvážné tvrzení, vzhledem k tomu, že Řád uskutečnil celkem asi pět procesí, z nichž žádného se nezúčastnilo více než deset věřících. Ale ministerští úředníci jsou placeni za vyhledávání vnitřního nepřítele, tedy jen dělají svou práci.

Aparát Řádu tímto zdraví Jeho Velkoozubenost, velmistra i. e. (in exilio), a přeje mu, aby se co nejdříve mohl vrátit zpět mezi věřící. Buď velkoozuben!

10 komentářů :

 1. Výborně, po dalším převratu mohou být věřící již přímo kooptováni do parlamentu:) Tohle je už přece kvalifikace:)

  OdpovědětVymazat
 2. Přidávám se ke gratulantům a doufám, že již brzy do Vaší sbírky skalpů přibude trestní odsouzení! Ale díky skvělé práci Davida Navary a Vrchního státního zastupitelství v Praze jistě dosáhnete i na tuto metu.

  OdpovědětVymazat
 3. Rovněž blahopřeji a kladu si otázku, koho to MV zaměstnává, když nepozná recesi.

  OdpovědětVymazat
 4. Vzpomínám si na případ, kdy ÚOOZ prověřoval případ, kdy nějaký vtipálek inzeroval na aukčním serveru atomovou bombu.

  OdpovědětVymazat
 5. Takže si dávejte bacha!
  Něco mi říká, že moc dobře víte, že tento blog šíří nacistické názory, takže už jeho čtením jste s tím srozuměni a vyjadřujete sympatie k nacizmu, čímž současně popíráte nebo zlehčujete nacistické genocidium ...

  OdpovědětVymazat
 6. Vp. kocour, jisteze MV i regime pozna, co je recese. Nebo si snad myslite, ze se jedna o idioty? To rozhodne ne.

  Jenze recese muze byt dobra a nebo spatna, stejne jako kritika muze byt konstruktivni, nebo nekonstruktivni.

  Myslite, ze nosit bile masky, a u sebe 9 nozu jako JV je konstruktivni kritika? To je stejne nekonstruktivni jako nosit dlouhe vlasy, fetovat a poslouchat big beat.

  Spravny clovek svuj nazor vyjadri ve volbah, v mezidobi se soustredi na placeni dani a necha svym volenym zastupcum klid na praci.

  Tohle je demokracie, ne nejaka vase hloupa recese! Recese, to je extremismus.

  OdpovědětVymazat
 7. Myslíte, že ten Vámi dříve sledovaný J. B. Buquoy má něco společného s tím, co mu asi dva dny před Bílou horou ustřelili kus žaludu?

  OdpovědětVymazat
 8. Sleduji jej sice doposud, ale tuto historku neznám; nedalo by se něco vytušit z rodového erbu?

  OdpovědětVymazat
 9. "U toho města Rakovníka při jednom potkání s jednotkami nepřítele Buquoy, objížděje soldáty své, dostal rány nebezpečné z muškety skrze stehna oboje, až mu kulka o žalud oudu přirozeného zavadila."
  Aubert Mireus

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.