DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky a šéfcensor Ústavu pro studium totalitních režimů Jaroslav Čvančara varují: citovat jakékoli texty z tohoto blogu způsobuje vážné nebezpečí trestního stíhání! Četba na vlastní nebezpečí!

12. 9. 2011

Byl jsem odhalen

Jsem vlivovou osobou nebo agentem BIS a odhalil mne Jaromír Štětina, senátor a čestný člověk, který nikdy se žádnou tajnou službou nespolupracoval a žádný vázací akt nepodepsal.

Aktualisováno.
Zde se k tomu vyjadřuji pro Týden.

17 komentářů :

 1. Když se hádají dva vlivoví agenti a třetí píše na diskusní fóra: http://zpravy.idnes.cz/policie-pry-hleda-blogera-ktery-hrozi-kalouskovi-smrti-piu-/domaci.aspx?c=A110911_170839_domaci_abr

  OdpovědětVymazat
 2. viděli jste český film Koľa?
  http://www.novinky.cz/krimi/66643-advokat-kubicek-ktery-hajil-i-kajinka-musi-na-psychiatrii.html

  OdpovědětVymazat
 3. Auto mě chtělo vytlačit ze silnice, je to práce BIS, tvrdí Štětina
  http://www.lidovky.cz/auto-me-chtelo-vytlacit-ze-silnice-je-to-prace-bis-tvrdi-stetina-pwc-/ln_domov.asp?c=A110912_124109_ln_domov_spa

  OdpovědětVymazat
 4. To mluvíte o Štětinovi,ale o sobě jste to lišácky opustil aby jste nemusel lhát.

  OdpovědětVymazat
 5. Nevím co si o tom myslet. Buď odkazujete na nesprávný dokument nebo Štětina prachsprostě lže.

  Tedy:
  Jako čsl. státní příslušník z vlastních pohnutek se zavazuji spolupracovat s orgány StB proti nepřátelům naší vlasti v zahraničí.

  Jen toto stačí, aby byl člověk označen za regulérního spolupracovníka StB?

  OdpovědětVymazat
 6. Zavázal se ke spolupráci a hned udal několik svých kolegů. Nic víc netvrdím, zejména jsem nikdy nenapsal, že by někdy byl veden v kategorii Agent nebo Tajný spolupracovník.

  OdpovědětVymazat
 7. udal .. tím myslíte ty, kteří mohli donést text Charty na pracoviště?
  To je přece jen jiné, být udán kolegou a vyslovit domněnku při výslechu oproti aktivnímu donášení.

  Jsem přesvědčen, že největší hajzlové si svoje spisy dokázali po převratu zajistit a jsou nyní na teplých místech. Pro ně existuje jasná kontinuita moci a vlivu. Takže je otázka, kam patřil Štětina - mezi ty, kteří si dokázali vyčistit materiály nebo naopak mezi tisíce zapsaných "pro čárku"?

  OdpovědětVymazat
 8. pardon nikoliv opustil ale nevyjádřil se(lišácky)
  agent nesmí ohrozit sebe ani své okolí a tedy se zásadně nevyjadřuje a ani nesmí.
  anonym Adamos

  OdpovědětVymazat
 9. Aha. S BIS mám tak dobré vztahy, že kdybych podal na Štětinu žalobu, poskytla by mu BIS potvrzení s kulatým razítkem, že jsem vždy byl, jsem a budu jejím spolupracovníkem, do třetího kolena.

  OdpovědětVymazat
 10. Ad gogo:

  Patřil mezi průměrné zbabělce, zajímavý je jen tím, že ze sebe začal dělat hrdinu.

  OdpovědětVymazat
 11. Někteří zaměstnanci Geoindustrie by jistě mohli vyprávět.........třeba, když chtěl pan Štětina před rokem 1989 vycestovat. To mu KSČ byla najednou dobrá.

  OdpovědětVymazat
 12. Podle údajů ve spisu se chtěl do Strany vrátit, proto si taky posunul to datum vstupu (zřejmě 1965) na r. 1963. Když se to už nehodilo, zase začal tvrdit, že vstoupil v r. 1967, a s obtížemi.

  OdpovědětVymazat
 13. Je to takhle
  V Čechách vždy,když něco evokuje tak si to lidé uloží do podvědomí např. Trautenberk a z toho pak nebylo možné vrátit majetek dnes již zesnulému F.O. Kinskému!Měl totiž stejný střih kotlet.(u žen soudkyní by to byl 100%)
  Ve vašem případě těmto jedincům připomínáte svým držením mobilního tel.na foto klasického agenta ve styku s rozvědkou to je celé(nemusíte ted měnit fota). Samozřejmě vaše napojení nelze vyloučit,ale myslím,že je to úplně jedno a nezáleží na tom,protože podstatné je co člověk činí nebot Bůh to vidí.
  Adamos

  OdpovědětVymazat
 14. Nejsem fanouškem pana Peciny, vlastně na něj ani nemám jasný názor, nicméně fabulace pana senátora Štětiny jsou za hranou slušnosti. Čím dál více připomíná jiného divného člověka, Petra Cibulku.

  OdpovědětVymazat
 15. Zase na druhou stranu pan Štětina jistě ví co mluví,takže když má k těmto utajeným dokumentům přístup není na tom nic tak divného,že potopí jiného.Ten pak svůj web opustí a odejde někam jinam na nasazení třeba jako zahraniční cesta,takhle se to dělá.Pan Štětina prostě chápe,že peníze z dotací EU či Izraele umí prostě dobře investovat do chytrých lidí navíc má to přímo ze spisů.ke kterým má jako senátor přístup a to nelze popřít.

  OdpovědětVymazat
 16. tedy státní správa je umí dát schopným lidem,kteří jsou nenápadní,ale mají to jako grant v rámci EU,protože ta státní správa sama by ani nevyžila rozpočet jim na to nestačí

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.